Bematech

Firma Bematech patří k předním českým výrobcům stínicí techniky. Byla založena v roce 1994 a na trhu stínicí techniky působí od roku 2001.

Největší specialista na výrobu rolet na českém trhu

Stabilní pozice na trhu jsme dosáhli především díky více než 20 letům kvalitní péče a nepřetržitých inovačních procesů. Naše nabídka se skládá z vlastní výroby všech typů látkových rolet, římských rolet a závěsů, dřevěných, látkových a plastových žaluzií. 

Kvalita materiálu a zpracování na prvním místě

Škálu typů nabízené stínicí techniky značky Bematech uzavírají závěsy a japonské posuvné stěny, které se vyrábí z roletových látek, kolekce bytových textilií nebo i z materiálu přímo od zákazníka. V Bematechu nabízíme rozsáhlé kolekce látek a široké spektrum kreativního řešení. Našim cílem je dokonalá kombinace designu a funkčnosti.

Proč zvolit značku Bematech?

  • Originální kolekce látek
  • Vynikající technologie zpracování na moderních strojích
  • Široká produktová nabídka
  • Moderní trendy
  • Technická podpora při realizaci
  • Krátké dodací termíny

Stínicí technika podle vás

Hlavním záměrem je působit v oblasti dekorativní stínicí techniky, kde jednou pevně stojíme na poli technickém a druhou směle vykračujeme na pole dekorativní. Chceme být v oboru nejlepší a vždy vám poskytnout řešení, které bude přesně vyhovovat vašim požadavkům.

Jdeme stále vpřed

Pro vývoj produktů a návrh nových kolekcí látek neustále sledujeme světové trendy, které se prostřednictvím stínicí techniky Bematech snažíme uvádět nejen na český trh. Výrobky pravidelně exportujeme do Německa, Rakouska, Francie a Belgie, kde máme obchodní zastoupení.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Vyplňte kontaktní formulář
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!
 
 
 

Obratem Vás bude kontaktovat naše centrála nebo regionální partner. Děkujeme!
 
 
 Security code