Římské rolety

Římské rolety v obývacím pokojiŘímské rolety jsou charakteristické látkou, která je pomocí výztuží horizontálně rozdělena do stejných pruhů. Ke každému pruhu jsou přišita očka, kterými jsou pro ovládání protaženy tkané šňůrky. Pro výztuže používáme sklolaminátové materiály, které zaručují vysokou pružnost a odolnost po řadu let. Římské rolety se při vytažení složí do tzv. balu.


Pro Vaše nápady na nové zastínění jsme připravily nový katalog pro římské rolety, který obsahuje exkluzivní vzory a barevné kombinace.

Tři hlavní důvody proč tvrdíme, že je naše nabídka pro římské rolety nejlepší na trhu:

 1. pokročilá technologie výroby
 2. pohodlný systém ovládání
 3. originální kolekce látek

Vyberte si z našeho katalogu a dejte svému domovu exkluzivní ráz. Látky z kolekce římských rolet jsou vhodné i pro panelové posuvné stěnyzávěsy.

katalog látek

Popis

Naše látky pro římské rolety jsou široce kombinovatelné s každým druhem interiéru. Díky dlouhodobému vývoji Vám nabízíme kolekci látek, která dokáže uspokojit každý nárok na nový interiér. Od funkčního zatemnění běžných prostor až po vysoce elegantní a exkluzivní interiéry.

Látky pro římské rolety postupují technicky vyspělou evolucí výroby, od samotného řezání laserem, ultrasonovou technologií až po šití moderními šicími stroji.

Každá látka pro římské rolety prochází praxí osvědčeným postupem, který zaručuje zachování designu látky. Pokud si vyberete rolety se vzorem, tak skládací tunýlek šijeme s pomocí nové látky ze zadní strany a tím zachováme vzor látky neporušen.

Stejně jako naše jiné výrobky např. látkové rolety, panelové posuvné stěnyvertikální žaluzie dokážeme i římské rolety motorizovat a zajistit Vám pohodlné ovládání průchodu světla do Vašeho interiéru.

Římské rolety mají jednoduchou údržbu látky. Díky pokročilému technickému řešení látku jednoduše sundáte a vyperete.

Látky se vyznačují vysokou barevnou stálostí a nesráží se. Římské rolety mohou být transparentní, zatemňující nebo vzorované s extrémními rozměry až 10 metrů šířky. Jednotlivé konzoly se mohou velmi snadno instalovat vedle sebe a tím umožňujeme zastínění neomezeně širokých prostor.

Systémy zavěšení a ovládání

Finesse ( 30 mm x 33 mm)

Finesse Jednoduše to nejlepší - SIMPLY THE BEST systém pro římské rolety Finesse byl vyvíjen po mnoho let a je to ten nejlepší systém na trhu. Má kompaktní tvar a pracuje perfektně. Je velmi spolehlivý až do šířky 480 cm, výšky 380 cm a 8 kg zatížení.

Maxi ( 60 mm x 60 mm )

Maxi Maxi systém je opravdovým statným pomocníkem mezi systémy. S důmyslně vyvinutým profilem zvládne až 15 kilogramové zatížení. S motorickou verzí dosáhneme až 6 m výšky rolety.

Ovládání

Ovládání Barevné verze sladěné s roletou. Ovládací řetízek je vždy viditelný, proto jsme vyvinuli řetízková ovládání v různých barevných provedeních, která ladí s Vaší roletou. Na výběr je bílá, šedá nebo transparentní. Také můžete zvolit luxusní kovový řetízek v barvě niklu nebo bronzu.

Motorizace

Římské rolety motorizujeme 24V a 230V motory, které lze ovládat spínači zabudovanými na stěnách či dálkovými ovladači. Záleží jen na Vás, který způsob si zvolíte a bude Vám více vyhovovat. V případě specifických řešení, kde by nebylo možné vést cestu pro napájení motoru, nabízíme bateriově poháněné motory. Bateriové řešení se hodí pro zastínění těžce přístupných prostor např. vikýřů u vysokých podkrovních bytů, kde je technicky těžké přivést elektrické vedení.

Z čeho se skládá římská roleta
schéma římské rolety

Náš příspěvek vývoji

15 důvodů proč volit římské rolety od INSIDE

 1. schéma římské rolety.pngNaše unikátní odpružené výztuže drží látku pevně a zaručují perfektní vzhled rolety. Tento náš vlastní patent je možný ve třech provedeních v závislosti na hmotnosti látky.
 2. Vyrábíme na patentovaném vertikálním laserovém zařízení: látka je ve stejné pozici jako na okně. Tímto způsobem můžeme látky dokonale řezat pomocí laseru.
 3. Výroba tunýlků pro výztuže je plně automatická. Jsou 100% rovné. Při výrobě dvou rolet, které budou viset vedle sebe jsou tunýlky vyráběny současně právě z tohoto důvodu.
 4. Patentovaná výroba otvorů pro zasunutí výztuží pomocí speciální ultrazvukové a svařovací techniky ( až na některé typy látek ) - výztuže tak mohou být snadno vyjmuty v případě praní látky.
 5. Vyztužená očka: očka, která jsou všita ze zadní strany římské rolety jsou vyztužená - to zaručuje perfektní funkčnost (pouze pro výztuže umístění na zadní straně ).
 6. Námi vyvinuté spodní stavitelné kroužky umožňují snadné odejmutí látky nebo její výměnu. Jsou UV rezistentní, vyrobené z nejkvalitnějšího polykarbonátu.
 7. boční švy jsou neviditelné: díky speciální technice šití jsou švy neviditelné a vzhled je tak opravdu perfektní ( používáme u většiny látek z naší kolekce ).
 8. Stěnové a stropní konzoly jsou univerzální a jejich montáž zvládne i dítě.
 9. Navíjecí šňůrky jsou k dispozici v různých barvách tak, aby ladily s použitými látkami.
 10. Profily systému nabízíme rovněž v různých barevných provedeních
 11. Finesse a Maxi systém - prodlužující se hřídel zaručuje bezchybný chod rolety.
 12. Motorické verze rolet s motory 24 V a 230 V.
 13. Dálkové rádiové ovladače s možností napojení na domácí automatizační systém.
 14. Výztuže jsou laminátové. Na rozdíl od hliníkových neztrácejí svůj tvar a pružnost.
 15. Transparentní kroužky jsou velmi malé, a proto si jich ani nevšimnete. Jsou vyrobené z kvalitního polykarbonátu.


Pokud by Vás zajímaly detailní údaje pro římské rolety, najdete veškeré informace v dokumentech ke stažení.


Pokud byste chtěli bližší informace pro římské rolety, kontaktuje naše vyškolená prodejní místa. Díky dlouholetému vývoji v oblasti stínící techniky jsme schopni Vám poskytnout takové řešení, které bude vytvořeno přímo na míru pro Vás.

ONLINE
POPTÁVKA

Dokumenty ke stažení

INSIDE REVOLUTION - design pro Váš domovINSIDE REVOLUTION

STAŇTE SE DESIGNÉRY VLASTNÍHO DOMOVA

Kolekce Inside Revolution nabízí 135 barev, každá je klíčem k nekonečným možnostem. Každý vzor je rozdělen na množství sekcí a individuálních barev. Pro římské rolety můžete volit až ze čtyř barev na látku a vytvořit vlastní design podle Vaší chuti. Neznáme hranice. Zvolte barvu a vytvořte roletu svých snů.

Vyzkoušejte zde >>

Online poptávka

Po odeslání tohoto formuláře bude Vaše poptávka předána našemu nejbližšímu obchodnímu partnerovi ve Vašem regionu.

 

Kontaktní formulář:
captcha
Online poptávka

Veškeré Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme prostřednictvím on-line kontaktního formuláře:

Kontaktní formulář:
*
*
*
captcha
* Povinný údaj
OK