Kolekce látek pro stínicí techniku

V Bematechu se zabýváme výrobou látkových rolet a dalších vnitřních stínicích systémů, pro jejichž výrobu je nezbytné mít kromě příslušných komponentů v repertoáru i nějakou tu látku. Jelikož fungujeme na trhu již 25 let, byli jsme svědky hned několika změn v trendech interiérového designu. Jak se design a vzhled domácností vyvíjel, vyvíjely se s ním nejen naše produkty, ale i naše kolekce látek.
V současnosti si u nás můžete vybrat z úctyhodného počtu 650 látek k výrobě rolet, vertikálních žaluzií nebo japonských stěn, a z 200 látek měkkých, pokud máte zájem spíše o závěsy nebo římské rolety. Pokud by Vás přeci jen z naší kolekce nic neoslovilo, tak si u nás můžete nechat některou z bílých látek potisknout libovolnou barvou, vzorem nebo i fotografií Vašeho výběru a vhodně tak doplnit Váš interiér. Všechny látky držíme skladem a jsou ihned k dispozici pro Váš projekt.

Kolekce pro látkové rolety

Jádro kolekce tvoří látky nadčasových barev a odstínů, které jsou pravidelně doplňovány o látky řídicí se moderními trendy.
Abychom klientům usnadnili orientaci a výběr v nepřeberném množství látek, které nabízíme, rozdělili jsme je do jednotlivých katalogů podle jejich účelu (některé látky kromě své vizuální stránky nesou i technické vlastnosti a pomáhají tak zabraňovat prostupu tepla a hluku). Vybírat můžete z následujících skupin:
  • Transparent: Látky, které jsou průhledné a disponují velkou propustností světla, působí lehkým a jemným dojmem.
  • Screen: Látky s různou propustností světla, která je závislá na faktoru otevřenosti, vynikají snadnou údržbou a životností.
  • Uni: Látky v mnoha barevných provedeních, přes které není vidět, ale zároveň nejsou zcela zatemňující.
  • Blackout: Látky zcela zatemňující, přes které není vidět, zabraňují prostupu světla pro maximální soukromí uživatele.
  • Natural: Látky s různými vlastnostmi, které však svým vzorem nebo provedením napodobují tkaniny z přírodních materiálů.
Každá skupina jímá 100 různých látek seřazených podle barev. U každé látky uvádíme její maximální výrobní rozměry, vlastnosti, složení, pro které produkty je aplikovatelná a samozřejmě cenu. Tak okamžitě zjistíte, zda je pro Vás přijatelná.

Kolekce pro závěsy a římské rolety

Jemné měkké látky sloužící k výrobě prvotřídních závěsů a římských rolet Bematech (v režii zkušených švadlen pracujících na nejmodernějších strojích) si jistě zamiluje každý. Podlehněte jejich kouzlu a vyberte si tu pravou látku pro Váš domov. Bílé, béžové a šedé odstíny jsou doplněny o syté barvy i trendy jemné pastelové akcenty. Na 200 látek různých vzorů, průsvitností a hustot nabízí řešení zaclonění pro každý interiér. Těžké robustní látky navíc nabízí kromě svého vzhledu i snížení tepelných ztrát a redukci hluku přicházejícího zvenčí. Zatáhněte si jeden z našich závěsů z vytříbené kolekce látek a užívejte si nerušeného pohodlí Vašeho domova.

Fusion

Potisk nabízí nekonečné možnosti jak do posledního detailu vyladit Váš projekt. Jedinečný design, jemná textura, obrázek nebo oblíbená fotka … S technologií latexového tisku třetí generace se fantazii meze nekladou. Potisk je možný až do šíře 3,2 m, nabízí vysoké rozlišení, skvělou ostrost a dlouhou životnost barev, je odolný vůči vodě a otěru, zároveň je také ekologický, zdravotně nezávadný a bez jakéhokoliv zápachu. V naší kolekci je pro něj vyčleněn katalog Fusion, který byl připraven ve spolupráci s designéry. Obsahem je 6 propracovaných struktur v 7 variantách barevného provedení. Potisky jsou doplněny i ostatní katalogy naší kolekce, kde je prezentováno 128 moderních barev s jemnými proužky napodobujícími lněné plátno.