FUSION - nová kolekce designových potisků

 

Designová kolekce potisků FUSION
pro látkové rolety

 

S potěšením vám představujeme FUSION – kolekci látek s designovým potiskem pro látkové rolety, která v sobě dokonale spojuje inovaci, styl a kvalitu. Díky třem různým typům látek – průhledné, průsvitné a zatemňovací – a široké škále vzorů v šesti barevných skupinách - AMAZA, OLLIE, LOOM, GOBI, BALI a MONO, je FUSION dokonalou volbou pro každého, kdo vyžaduje dokonalost při dekorování svého domova. Anglický výraz FUSION můžeme přeložit jako splynutí. V našem případě splynutí barev, vzorů a struktur v jeden designový celek přenesený na látku rolety pomocí nejmodernější technologie. Výběr látek pro kolekci FUSION splňuje nejnáročnější kritéria pro vizuální pohodlí a tepelnou pohodu. Díky volbě screenových materiálů s vnější odrazivou vrstvou můžeme v místnosti účinně ovlivňovat průnik světla a tepelné energie. Designová vnitřní strana látky pozitivně ovlivňuje naše emoce a náladu.


Naše kolekce FUSION pro látkové rolety je navržena tak, aby ve vašem domově vytvořila dokonalou atmosféru. 

  • Díky průhledné látce si můžete užívat přirozeného světla a zároveň si zachovat soukromí.

  • Průsvitná látka zase nabízí dokonalou kombinaci soukromí a přirozeného světla a ta zatemňovací je ideální pro ty, kteří dávají přednost úplné tmě.

Kolekce nabízí širokou škálu stylových vzorů a barevných kombinací, které vyhoví každému stylu a vkusu. Ať už dáváte přednost klasickým elegantním a uklidňujícím vzorům v přírodních odstínech, nebo odvážným barevným kombinacím, které vás přenesou na jiný kontinent, FUSION má něco pro každého. Náš důraz na detail a kvalitu znamená, že každý kus látky na rolety z kolekce FUSION je vyroben podle nejvyšších standardů, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost.

Vylepšete si interiér svého domova kolekcí FUSION pro látkové rolety a zažijte dokonalé spojení designu a funkčnosti.

 
TRANSPARENTNÍ: SVĚTELNÝ KOMFORT I SOUKROMÍ
Transparentní látky nám umožňují žít v těsném kontaktu s přírodou, ve spojení s okolním prostředím a vnášet do interiérů více přirozeného světla. Během dne můžete volně pozorovat vnější okolí, aniž byste byli zvenčí vidět.
 
STÍNICÍ: VÍCE ZASTÍNĚNÍ, VÍCE SOUKROMÍ 
Naše průsvitné látky propouštějí dostatek světla, abyste zůstali ve spojení s vnějším prostředím, a zároveň poskytují více stínu a soukromí než látky průhledné. Tkaniny nejsou průhledné ani zevnitř.

ZATEMŇUJÍCÍ: MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A SOUKROMÍ 
Hledáte úplné zatemnění? Pak jsou naše zatemňovací rolety tou správnou volbou pro váš interiér. Tento typ látky vám poskytne maximální komfort a soukromí bez nežádoucího světla.
 

TEPELNÁ POHODA
Tepelná pohoda souvisí s množstvím sluneční energie, která se přes zasklení a látku dostane do interiéru. Výjimečné odrazivé a absorpční vlastnosti látky velmi dobře ovlivňují množství této energie a dokážou udržet v interiéru příznivou teplotu.
 
JEDNOTNÝ DESIGN A SOUKROMÍ
Bílá vnější strana screenových látek poskytuje při pohledu zvenčí jednotný barevný vzhled, aniž by byl narušen design samotné budovy. Bílá barva také minimalizuje viditelnost interiéru zvenčí a zajistí pocit většího soukromí.

 

OPTIMÁLNÍ VIZUÁLNÍ POHODLÍ
Vizuální pohodlí zase souvisí s množstvím viditelného světla, které pronikne do interiéru. Na výběr jsou proto 3 typy látek, které průnik světla ovlivňují odlišným způsobem. TRANSPARENTNÍ, STÍNICÍ A ZATEMŇUJÍCÍ. FUSION umožňuje mít v každé místnosti různý design, aniž by byl narušen jednotný vzhled exteriéru.

DESIGN
Moderní technologie tisku nabízí mnoho možností. Vyberte si ze široké škály vzorů a barev, které lze sladit tak, aby doplňovaly ostatní barvy ve vašem interiéru. Vytvořte si harmonické a vizuálně přitažlivé prostředí.

SNADNÁ ÚDRŽBA
Screenové materiály jsou oblíbené pro svou odolnost a snadnou údržbu. Kombinace polyesterových vláken a PVC umožňuje látky čistit neagresivními prostředky nebo speciálním roztokem doporučeným výrobci látek.


VHODNÉ I PRO ALERGIKY
Povrch látek zabraňuje snadnému ulpívání prachu. Umožňuje udržovat prostor čistý a zdravý.
 

OD NÁPADU PO REALIZACI 

Vstupte do světa kreativity s naší fascinující kolekcí FUSION. Dovolte nám, abychom vás vzali na cestu procesem tvorby, kde se inspirace setkává s inovacemi a výsledkem jsou úžasné vzory zdobící naše látky.

 

INSPIRACE A NÁVRH

Naši designéři Martin s Monikou se inspirovali krásou přírody, rozmanitými kulturami a uměním. Navrhovali vzory, kombinovali barvy, tvary a struktury, aby vytvořili odlišné barevné skupiny, ze kterých můžete vybrat nejvhodnější design pro váš interiér.

TISK

Aby jejich návrhy ožily, používají nejmodernější technologii tisku – latexovou technologii. Velkoformátové tiskárny HP Latex 570 a HP Latex 1500 zajišťují perfektní kvalitu tisku i při vysokých rychlostech. Proces tisku je navíc šetrný k životnímu prostředí. Spojením špičkových nástrojů jsou schopni vytvářet textury a přesně definovat barevnost tisku v několika barevných profilech.


KOLEKCE FUSION

představuje harmonické spojení uměleckého a řemeslného zpracování. Na výběr nabízí 220 originálních vzorů.


KOUZLO VZORŮ

Představujeme vám naši úžasnou kolekci podmanivých vzorů, které promění váš interiér v oázu relaxace a stylu.
Vezmeme vás na cestu po jednotlivých skupinách vzorů, které jsou inspirovány různými přírodními prvky a živými skupinami barev.
Připravte se na inspiraci krásou a všestranností našich vzorů.

 


AMAZA

Inspirována krásou klidného moře a uklidňující náručí přírody. AMAZA zachycuje barvy jemných mořských vln, které jsou nejvíc patrné v barevné skupině OCEAN.


OLLIE


Kombinace barevných zemitých tónů vzbuzuje pocit nadčasové elegance a přirozené harmonie.
 


LOOM

Skupina vzorů LOOM je inspirovaná tradičními tkalcovskými technikami a je ukázkou dokonalé řemeslné zručnosti. LOOM je harmonická směs barev, hlubokých odstínů drahých kamenů a elegantních neutrálních barev.


GOBI

Pouze tři procenta povrchu pouště GOBI pokrývají písečné duny. Na značné části povrchu se nachází holá skála. Barvy v této skupině byly inspirovány právě přírodními odstíny písku a kamene.


BALI

Ostrov Bali je obklopen korálovými útesy. Pláže na jihu mají většinou bílý písek, zatímco na severu a západě je písek černý. Vzory jsou inspirované těmito kontrastními barvami, ale také bujnou vegetací, exotickou faunou a živou kulturou ostrova.

 


MONO

Jednoduchá a nadčasová elegance. Kolekce inspirovaná minimalismem a čistými liniemi nabízí moderní design s monochromatickými tóny, jemnou šedí a klasickými černobílými kombinacemi.

INSPIROVANÁ RŮZNÝMI ELEMENTY PŘÍRODY​

Poznejte uměleckost a krásu našich skupin vzorů, z nichž každá je pečlivě navržena a inspirována různými elementy přírody. Objevte dokonalou kombinaci vzorů a barev, která pozvedne váš interiér na jinou úroveň a zanechá dokonalý dojem. Prolistujte si nyní naši brožuru kolekce FUSION a nechte se unášet na vlně fantazie.PROHLÉDNOUT BROŽURU FUSION