Zlato pro technologii ZOOMTECH® na R+T Innovation Awards 2024

Zlato na R+T Innovation Awards 2024

 

S nadšením a hrdostí oznamujeme, že naše rodinná firma získala zlato za inovaci s naší technologií ZOOMTECH® na veletrhu R+T Stuttgart 2024, který je světovou událostí pro oblast rolet, vrat/bran a systémů slunečního stínění. 

Toto ocenění je výsledkem naší vášně pro inovace a prvotřídní kvalitu v oboru stínění. Naše výherní technologie ZOOMTECH® je revoluční inovace, která umožňuje roletám dosahovat extrémních rozměrů s využitím minimálního průměru navíjecí hřídele, jako například rolety o šířce 5 m s použitím hliníkové navíjecí hřídele o průměru 5 cm. Díky této inovativní technologii není potřeba používat klasické robustní hřídele o průměru 15 cm, které by pro tyto šíře rolet byly ve většině případů potřeba, ale elegantní minimalistické řešení, které nenaruší vzhled vašeho interiéru. 

Klíčovým rysem této technologie je schopnost kompenzovat prohýbání trubky u velkých šířek, což zajišťuje, že naše rolety zůstanou stabilní a funkční i při extrémních rozměrech. Naše technologie eliminuje veškeré nechtěné efekty, jako je V-efekt, vaflový efekt nebo deformace látky, které jsou problémem u většiny rolet. ZOOMTECH® je vhodný pro vnitřní i vnější stínění, markýzy a projekční plátna.

Technologie ZOOMTECH® mění pravidla hry v odvětví stínění tím, že řeší dlouhodobý problém s prohýbáním navíjecích trubek. Tento problém bránil výrobě velkých rolet bez kompromisů na estetice a kvalitě látky. V době, kdy se skleněné plochy stávají čím dál rozsáhlejšími, nabízíme novou technologii, která umožňuje výrobu dokonale vypadajících, velmi širokých minimalistických rolet.


Děkujeme za vaši usilovnou práci a podporu
 

Velký dík a uznání patří celému našemu týmu za jejich neúnavnou práci a odhodlání při vývoji této revoluční technologie, a to vše za vědecké podpory prof. Miroslava Vořechovského z Fakulty stavební VUT v Brně. Chceme poděkovat každému, kdo nám pomáhal a věřil v nás na naší cestě k inovacím. Těšíme se na další možnosti a příležitosti, které nám ZOOMTECH® otevře a budeme moc rádi, když u toho budete s námi! 
Více o technologii ZOOMTECH®