Infinity: 3 důvody, proč chtít vyšší designovou třídu mezi roletami

Mohli bychom jednoduše napsat, že je originální, upoutá pozornost, sladíte ji se zbytkem interiéru a budete se na ni rádi dívat. To by však bylo příliš stručné na produkt, o kterém se toho dá říci mnohem víc. 

Ikona jménem látkové rolety

Látkové rolety do oken patří ke stálicím v sortimentu stínicí techniky. Známe je už z minulosti, ale v současnosti se, díky jejich nepřeberné škále odstínů a vzorů, funkčnosti a jednoduchému ovládání, těší znovu velké oblibě ze strany uživatelů. Čím dál častěji se z látkových rolet stávají plnohodnotné prvky interiéru na úrovni estetických doplňků. A přesně k tomuto účelu slouží i designová kolekce konzol Infinity, která dokáže každou roletu povýšit na atraktivní součást vaší domácnosti.

Infinity, kolekce rolet podle vás

Infinity je moderní produktová řada vyšší třídy, kterou k látkovým roletám společnost Bematech nabízí za příplatek. Konzoly z této designové kolekce je možné dodat v rozmanitém barevném provedení, tvaru i velikosti. Objednat si můžete konzolu hranatou, oblou nebo s krytem, který roletu zajišťuje z boku i z čela. Vzhledem k tomu, že konzola je pouze jedním z komponentů stínicího systému látkových rolet, odpovídají vždy její technické parametry charakteru zvolené vnitřní rolety. Ovládání je zajištěno kovovým řetízkem nebo elektrickým motorem. V případě druhého řešení lze navíc kabel skrýt do konzoly, aby nebyl vidět.

Umíme kontrast i stejný odstín

Konzoly k uchycení stínicího prvku se vyrábí z eloxovaného hliníku a standardně jsou nabízeny v bílém provedení, u vybraných systémů je k dispozici i šedá a černá barva. Mimo to je ale možné lakovat konzoly podle barevných odstínů vzorníku RAL, takže je snadno sladíte se zbytkem interiéru. Díky všem jmenovaným možnostem padnou dekorativní rolety Infinity do vašeho interiéru jako ulité. 

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma