Infinity collection

Designová řada dřevěných bočnic s moderní povrchovou úpravou INFINITY zahrnuje varianty WOOD, PAINT, CHAPLIN, METALLIC a BLACKSMITH.

Množství barevných variant navíc podtrhne individuální styl Vašeho interiéru. Řada INFINITY je kompatibilní se systémy PURE, TWINTEX, HYBRID a ZOOMTECH. Nelze je ale kombinovat s látkovými roletami LRU 32 a GIANT.

PURE WOOD

Nalaďte své rolety do luxusu v podobě řemeslně zpracované zátěžové lišty, garnýže nebo krytek konzol z exotického dřeva Abachi.

Stylová řada doplňků je dostupná v nejžádanějších barvách, díky kterým
můžete všechny prvky rolety sladit nebo naopak vytvořit kontrast k vybrané látce. PURE WOOD garnýž a spodní lišta jsou k dostání do 3,4 m šíře.
Design PURE WOOD je vhodný i pro další systémy jako ZOOMTECH, TWINTEX a HYBRID.

PURE PAINT

PURE PAINT je řada doplňků pro kutily, kteří musí mít na všem svou přidanou hodnotu. Exotické dřevo Abachi, řemeslně opracované do podoby
garnýže, krytek nebo spodní lišty, jsme pro vás opatřili primerem a připravili jej pro dokončení vaší rukou.

Krytky jsou k dostání v kulatém nebo hranatém provedení a jejich součástí je i krytka šroubů pro skrytí montážních prvků a ucelení prvotřídního dojmu. PURE PAINT garnýž a spodní lišta jsou k dostání do 3,4 m šíře. Design PURE PAINT je vhodný i pro další systémy jako ZOOMTECH, TWINTEX a HYBRID.

PURE CHAPLIN

Máte rádi čistý, jednotný styl? V designu interiéru monochromatické nemusí nutně znamenat nudné! Černá a bílá jsou stylové a nadčasové barvy a Váš interiér můžete doladit s krytkami konzol designu PURE CHAPLIN.

Řemeslně zpracované krytky konzol z exotického dřeva Abachi, jsou opatřené nátěrem v čistě bílé a temně černé barvě. Krytky jsou k dostání v kulatém nebo hranatém provedení a jejich sučástí je i krytka šroubů pro skrytí montážních prvků. Design PURE CHAPLIN je vhodný i pro další systémy jako ZOOMTECH, TWINTEX a HYBRID.

PURE METALLIC

Dáváte-li přednost spíše metalickému vzhledu, pak oceníte variantu krytek PURE Metallic, které svým zpracováním imitují kov. Kovové odlesky barev Silver(b14) & Champagne(b13) působí odvážně a skvěle se hodí do moderních interiérů s kovovými prvky. Materiálem pro jejich výrobu je však dřevo Abachi, které lakujeme speciálními barvami podle našich receptur. Krytky jsou dostupné jako hranaté s čelním profilem, tedy ve tvaru L a hranaté bez čelního profilu. Design PURE Metallic je vhodný i pro další systémy jako ZOOMTECH, TWINTEX a HYBRID.

PURE BLACKSMITH

Trend zařízení interiéru v průmyslovém duchu skvěle doplní krytky konzol PURE Blacksmith v industriálním kabátku. Prostor určený k bydlení se tak prostřednictvím našich designových doplňků propojí s továrním a průmyslovým stylem.

Krytky konzol jsou ve dvou barevných provedeních Iron Black(B11) a Iron Rost(B12) a povrch konzol vytváří dojem kovářského zpracování. Design PURE Blacksmith je vhodný i pro další systémy jako ZOOMTECH, TWINTEX a HYBRID.
[Error loading the WebPart 'Schema_orgOrganizationData' of type 'PuxContentSchemaOrgOrganizationData']