Panelové posuvné stěny

K největším výhodám japonských posuvných stěn patří jejich vysoká variabilita. Můžeme je použít nejen jako stínicí prvek, ale také například místo dveří k vestavěným skříním nebo k zakrytí výklenků.

Concept soft a tech

Concept soft a tech

Panely jsou vyráběny z látek určených pro látkové rolety ale také z látek používaných na závěsy a římské rolety
Individuální šířky panelů

Individuální šířky panelů

Panely jsou vyráběny na míru a jejich šíře se kalkuluje v závislosti na šířce stěny a počtu panelů.
Jednoduchý systém

Jednoduchý systém

Hliníkový profil s posuvnými panely vyniká jednoduchostí a minimálními požadavky na prostor pro montáž.
Velké množství kombinací

Velké množství kombinací

4 typy profilů s různým počtem panelů umožnují různé sestavy posuvných panelů

PANELOVÉ POSUVNÉ STĚNY

 
Panelové posuvné stěny, nazývané také jako japonské posuvné stěny či japonské panelové stěny, se skvěle hodí pro zastínění velkých ploch nebo rozdělení místnosti. Princip je velmi jednoduchý. Profily jsou 2 až 5 drážkové a existuje mnoho možností, jak panely navzájem kombinovat a lze na ně umístit designové dřevěné lišty. Panely jsou vyráběny z látek určených pro látkové rolety, ale také z látek používaných na římské rolety a na závěsy.
 
Panelové posuvné stěny

TYPY PROVEDENÍ STĚN
 

V naší nabídce máme nyní několik typů provedení panelových posuvných stěn. Základní provedení zahrnuje horní uchycení a spodní zátěžovou lištu vsunutou do tunýlku. Pokud je panel vyrobený z roletové látky, může být doplněn nalepenými designovými lištami. Potřebné vypnutí panelů ze závěsových látek zajistí laminátové výztuže. Hliníkový profil s posuvnými panely vyniká svou jednoduchostí a klade minimální požadavky na prostor potřebný pro montáž.

 

HLINÍKOVÉ PROFILY PANELOVÝCH STĚN


 

OVLÁDÁNÍ PANELOVÝCH STĚN

Posuvné japonské panelové stěny je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Vhodný způsob ovládání je nutné zvolit s přihlédnutím k rozměrům výrobku a způsobu propojení jednotlivých panelů.
 

ÚDRŽBA PANELŮ

Vždy záleží na typu použitého materiálu. Drobných nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. Závěsové látky lze prát.
 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Max. šířka: 5700mm (dle použitého systému - pro motorické ovládání až 24000mm)
Max. výška: 3000mm
 

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma