Japonské posuvné stěny

Panelové posuvné stínění

Vertikální interiérové stínění je určené především pro velké plochy. K výhodám japonských stěn patří zejména vysoká variabilita. Panelové posuvné stěny jsou ideální pro zastínění velkých ploch nebo rozdělení prostor. Jejich využití je téměř neomezené. Můžeme je použít nejen jako stínicí prvek, ale také například místo dveří k vestavěným skříním nebo k zakrytí výklenků.

  • Vysoká variabilita
  • Zastínění velkých ploch
  • Rozdělení prostor

Katalog lamel a látek
Lamely a látky

Spustit fotogalerii

Ovládání japonské posuvné stěny

Posuvné japonské panelové stěny je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Vhodný způsob ovládání je nutné zvolit s přihlédnutím k rozměrům výrobku a způsobu propojení jednotlivých panelů.

Systém panelové posuvné stěny

Panelové posuvné stěny se skládají z hliníkového profilu a samotného stínícího materiálu. V nabídce máme dvou až pětidrážkové profily. Počet drážek odpovídá počtu panelů. Celkový počet panelů můžeme navýšit kombinací dvou profilů. Samotné panely jsou k jezdcům uchyceny pomocí suchého zipu nebo pohledové lišty. To umožňuje jejich snadnou výměnu bez nutnosti úpravy horního nosiče.

Látky vhodné pro posuvné stěny

Panely je možné vyrobit z roletových i závěsových látek. Pro náročné klienty, kteří chtějí stínící prvek přizpůsobit stávajícím doplňkům v interiéru, můžeme vyrobit panely z látky dodané zákazníkem nebo zajistit potisk panelů navrženým vzorem. Počet, šířku, uspořádání a způsob shrnování panelů si při dodržení stanovených výrobních principů určuje sám zákazník.

Jednotlivé typy provedení panelů

V naší nabídce máme nyní několik typů provedení. Základní provedení zahrnuje horní uchycení a spodní zátěžovou lištu vsunutou do tunýlku. Pokud je panel z roletové látky, může být doplněn nalepenými designovými lištami. Potřebné vypnutí panelů ze závěsových látek zajistí laminátové výztuže.

Údržba panelů

Vždy záleží na typu použitého materiálu. Drobných nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. Závěsové látky lze prát.

Ceník panelových posuvných stěn

Cena výrobku je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů. Cenu vám na vyžádání rádi sdělíme.

Tipy, zajímavosti, doporučení

U panelové posuvné stěny je možné libovolně kombinovat látky na jednotlivých panelech. Častou variantou je také provedení, kdy je horní profil delší než celková šířka zastíněné plochy. To umožňuje parkování látkových panelů mimo zastíněnou plochu a nedochází tak k jejímu zúžení.

Technická specifikace

Max. šířka: 5700mm (dle použitého systému - pro motorické ovládání až 24000mm)
Max. výška: 3000mm
 
Díky dlouholetému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínicí techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma