Navštivte nás na veletrhu R+T 2024, kde společnost Bematech představí revoluci v odvětví stínicí techniky

 

 

Připojte se k nám na mezinárodním veletrhu R+T Stuttgart 2024, kde představíme naši revoluční patentovanou technologii ZOOMTECH® měnící odvětví stínicí techniky. Najdete nás na stánku 1C51 v hale L-Bank Forum 1.

 

O veletrhu R+T: 

Již déle než 50 let představují společnosti na R+T – světovém veletrhu rolet, vrat a stínicí techniky – své inovace a prezentují řešení pro hlavní témata oboru. Ať během akce, nebo na některé z četných večerních událostí. Světový veletrh rolet, vrat a stínicí techniky otevře své brány od 19. do 23. února 2024, kam je přihlášeno více než 1 000 vystavujících firem (přibližně 80 % je ze zahraničí, celkem ze 45 zemí), které zde představí své novinky a služby. R+T 2024 znovu představí jedinečné inovace z oblasti rolet, vrat a stínicí techniky. Kromě inovací v oboru bude nadcházející ročník R+T zaměřený na další téma, kterým je Udržitelnost - jedno z hlavních témat naší doby a ústřední téma veletrhu R+T.

 

O firmě Bematech: 

Firma BEMATECH je přední český výrobce vnitřní stínicí techniky s více jak 27letou tradicí. Specializuje se především na výrobu látkových rolet, dřevěných žaluzií, římských rolet, závěsů, panelových stěn a speciálních stínicích systémů pro atypické plochy. Vlastní výzkum a vývoj, v rámci něhož se zaměřuje primárně na látkové rolety a stínění pro velké plochy v minimalistickém designu, je přesně to, co značku odlišuje od ostatních. Dnes se firma pyšní světovým patentem ZOOMTECH®, zamezujícím prohýbání navíjecí trubky a deformaci látky rolet ve velkých šířích, který je žádaný napříč kontinenty a zařazen do soutěže o cenu R+T za inovace 2024 
 

Innovation awards R+T 2024

S hrdostí oznamujeme, že jsme byli nominováni do výběru v prestižní soutěži Innovation Awards, která je součástí veletrhu R+T. Tato nominace potvrzuje naše úsilí a inovační přístup v oblasti, kterou reprezentujeme. Díky Zoomtech® technologii jsme schopni posunovat hranice pro vnitřní i venkovní stínění. Tato nominace je pro nás potvrzením, že jdeme správným směrem, a těšíme se na možnost sdílet naše inovace s širší veřejností na tomto prestižním veletrhu. Děkujeme všem, kteří nás podporují na naší cestě inovací.
 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost být v čele oboru stínicí techniky. Navštivte nás na veletrhu R+T Stuttgart 2024 a objevte budoucnost odvětví stínicí techniky s inovativní patentovanou technologií ZOOMTECH® .
 

  • Ještě nemáte vstupenku na veletrh? Zakupte si ji včas zde
  • Chcete se na veletrhu dozvědět více o našich produktech a patentované technologii ZOOMTECH®?  Rezervujte si včas schůzku emailově na info@zoomtech.eu nebo přes tlačítko níže. 
Rezervovat si schůzku  

Těší se na Vás BERNARD MULLIE, CEO a tým BEMATECH.