Látkové rolety
Látkové rolety

Látkové rolety jsou považovány za klasický stínicí prvek s oblibou používaný již několik desítek let. Více zde

Twintex
Twintex

Jedná se o dokonale propracovaný systém, který současně nabízí přednosti látkových rolet, žaluzií a záclon. Více zde

Římské rolety
Římské rolety

Výhodou římských rolet je především velká variabilita materiálů, vzorů a způsobů provedení. Více zde

Interiérové rolety

Historie vnitřních látkových rolet sahá do dávné minulosti. Teorií popisujících jejich úplný prvopočátek je několik a jsou značně odlišné. Jedna z teorií popisuje, že o principu roletového systému se začalo uvažovat v souvislosti s divadelní oponou, která byla spouštěna shora dolů. Jiná teorie navazuje na vznik potřeby bohatých pánů na zachování soukromí během dámských návštěv. Bez ohledu na důvody, které vedly k sestavení prvních prototypů stahovacích rolet, je nutné připustit, že byl vytvořen funkční systém stínicí techniky, který je využíván dodnes.

Interiérové rolety pro 21. století

Okenní rolety značky Bematech neustále prochází procesem vývoje. Každému detailu a technickému řešení je věnována maximální pozornost a péče. Vždy se snažíme přijít s novými nápady, aby vaše nové interiérové textilní rolety na okna plně vyhovovaly vašim přáním a požadavkům. Pod značkou Bematech vyrábíme rolety látkové, římské, do střešních oken, Twintex, kazetové systémy a příslušenství k roletám. Prohlédněte si naše roletové látky.

Design v hlavní roli

I když stále mluvíme o funkční stínicí technice, rozhodně se to nevylučuje s estetickou stránkou roletových systémů. V nabídce značky Bematech proto najdete designovou řadu konzol Infinity, která patří do vyšší třídy produktů. Konzoly v rozmanitém barevném provedení, tvaru i velikosti podtrhnou zvolený typ rolety v interiéru.

Neviditelný motor ovládající elektrické rolety

Designová řada konzol Infinity vynikne ještě více díky skrytému pohonu, jehož hlava se zapustí do navíjecí hřídele z hliníku. Kabel od motoru je přitom veden konzolou, takže není vidět ani jeho konec. Toto praktické a estetické řešení dálkového ovládání rolet lze využít i pro běžné typy konzol.

  • Ochrana před sluncem
  • Jednoduchá montáž a manipulace
  • Ochrana soukromí
  • Dekorační prvek
  • Snadná údržba
  • Zvuková izolace
Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat! contact person
+420 566 502 402 objednavky@bematech.cz