Kazetové rolety

Vnitřní zatemňovací rolety

Jedná se o látkovou roletu s celohliníkovou konstrukcí. Kazetová roleta je opatřena vodicími lištami, které zabraňují prostupu světla. Při použití blackoutové látky a zipu zajistí systém 100% zatemnění (rolety den a noc v kazetě). 

  • Plně zatemňující systém

Katalog lamel a látek
Lamely a látky

Ovládání kazetového systému

S ohledem na celkovou plochu určenou pro zastínění lze vnitřní okenní rolety ovládat manuálně nebo motoricky. Pro zvýšení komfortu u řetízkového ovládání doporučujeme asistenční pružinu.
 

Kam doporučujeme kazetový systém

Kazetové rolety jsou vhodné do školních učeben, laboratoří nebo promítacích sálů, kde je třeba zajistit při stažení kazetových rolet úplné zatemnění.

Popis kazetového systému

Při vytažení je látka v horní části navíjena na toč. Nábal je u tohoto systému schován do kazety, jejíž velikost je určena dle rozměrů rolety. Po stranách je látka vedena ve vodicích lištách. V kombinaci s kartáčkem v dolní části rolety zabraňují lišty pronikání nežádoucích slunečních paprsků.
 
S ohledem na velikost rolet v kazetě nabízíme dva základní systémy:
PRO BLOCK – systém je určený pro zastínění oken menších rozměrů – s max. šířkou 2500mm. V nabídce máme několik typů kazet a vodicích lišt. Uvedené prvky se liší tvarem, velikostí a způsobem montáže.
 
MAXI BLOCK – systém je určený pro zastínění oken velkých rozměrů – s max. šířkou 4500mm. V nabídce máme několik typů kazet a vodicích lišt. Uvedené prvky se liší tvarem, velikostí a způsobem montáže.

Barevné provedení systému

Systém je standardně dodáván v bílé barvě. U vybraných typů kazet i v barvě šedé. Na přání zákazníka jsme schopni zajistit jeho lakování do jednotlivých odstínů RAL.

Ovládání kazetových rolet

S ohledem na celkovou plochu určenou pro zastínění lze okenní rolety ovládat manuálně nebo motoricky. Pro zvýšení komfortu u řetízkového ovládání doporučujeme asistenční pružinu.

Ceník kazetového systému

Cena kazetových rolet je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů. Cenu vám na vyžádání rádi sdělíme.

Tipy, zajímavosti, doporučení…

Jak designově začlenit vnitřní kazetové rolety do interiéru? Kazetový systém při použití blackoutové látky jako jediný nabízí úplné zatemnění pro kolmá okna. Funkční vzhled celého systému potlačíme výběrem barevného provedení konstrukce a vhodné látky. V současné kolekci jsou i designové blackoutové materiály.

Technická specifikace

Max. šířka – až 4500mm (dle použitého průměru toče)
Max. výška – až 6000mm (dle použitého průměru toče, látky a způsobu ovládání)

Další varianty provedení – X-BLOCK

Samostatnou řadu v kazetových systémech tvoří tzv. X-BLOCK. Jedná se o látkovou designovou roletu s kazetou a bočními lištami, ve kterých je látka vedena pomocí blackoutového zipu. Tento systém vedení látky v liště zajistí, že látka ani vlivem průvanu z lišty nevypadne. Boční vodící lišty jsou subtilní a nenarušují celkový vzhled výrobku. Při použití tohoto systému docílíte 100% zatemnění. Standardně je tento produkt nabízený v bílé, šedé a hnědé barvě. Na přání zákazníka lze jednotlivé komponenty lakovat do odstínů RAL.

Technická specifikace

Max. šířka – až 4000mm
Max. výška – až 3000mm
 
Díky dlouholetému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínicí techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma