Kazetové systémy

Látkové rolety s kazetou, vodicími lištami a skrytými montážními prvky pro dosažení co nejčistšího vzhledu a maximálního zatemnění.

Konferenční místnosti

Konferenční místnosti

Plné zatemnění je vyžadováno zejména v přednáškových sálech, aulách, nemocnicích nebo školách.
Stínění menších a velkých ploch

Stínění menších a velkých ploch

Na výběr jsou dva základní systémy. X BLOCK - pro dokonalé zatemnění a PRO BLOCK pro zatemnění menších ploch.
Top zipový systém

Top zipový systém

Profesionálním řešením je náš systém s látkou Block vedenou v bočních vodících profilem pomocí zipu.
Úplné zatemnění

Úplné zatemnění

Tento požadavek splňují naše systémy a naše látky z kolekce BLOCK.

BLOCK – PLNĚ ZATEMŇUJÍCÍ SYSTÉMY

 

Plně zatemňující systémy brání průniku světla téměř na 100%. Látkové rolety s kazetou, vodicími lištami a skrytými montážními prvky pro dosažení co nejčistšího vzhledu a maximálního zatemnění. Kromě propustnosti světla snižují tyto systémy také průnik hluku a tepla, což z nich dělá skvělé pomocníky při snižování energetické náročnosti. Nejlépe se uplatní v laboratořích, zasedacích místnostech, zkušebnách, promítacích sálech i domácích kinech. I u těchto systémů lze použít technologii ZOOMTECH® .

Kazetové systémy

BLIND-BLOCK

NOVÁ PROFESIONÁLNÍ VARIANTA

 

NOVÁ profesionální varianta zipové látkové rolety s boxem pro zatemnění. Látka je vedena v bočních lištách pomocí zipu, tím dochází k perfektnímu zatemnění. Předností je výjimečně snadná montáž, lehce odnímatelná revizní klapka a dostupný prostor pro vedení kabelu elektroinstalace. Důležitou vlastností je možnost skrytého zabudování do stavebního výklenku se zachováním velmi snadné montáže a servisního přístupu přes spodní revizní klapku. S použitím technologie ZOOMTECH® vyrábíme až do šířky 5m.

X-BLOCK

SYSTÉM PRO VELKÉ PROCHY

 

Stoprocentní zatemnění velkých ploch do 400 cm šířky a 300 cm výšky. S technologií ZOOMTECH® lze dosáhnout šířky až 7m. Látka je vedena v subtilních profilech pomocí zipu, čímž je zabráněno jejímu vypadávání a zároveň se zvýší efekt zatemnění. Standardem je hranatý box ve dvou velikostech s ovládáním klikou nebo motorem. V malých rozměrech ho lze ovládat manuálně řetízkem. 

PRO-BLOCK

SYSTÉM PRO MALÉ PLOCHY

 

Stínění malých ploch do šířky 260 cm a výšky 260 cm. V těchto rozměrech je systém plně dostačující, a je možné použít běžné polyesterové zatemňující látky. Byl vyvinut ze systému PURE 86S a 86R. Proti uvolnění z vodících lišt v případě většího proudění vzduchu v místnosti je látka vybavena v místě vedení plastovými čočkami. V nabídce je manuální řetízkové nebo motorické ovládání. 

OVLÁDÁNÍ KAZETOVÝCH SYSTÉMŮ

Systémy lze kromě manuálního ovládání motorizovat elektrickými 230V motory ve dvou základních řadách. HOME – ekonomická řada motorů, SOMFY-značkové motory s pětiletou zárukou.

Látkové rolety s motory SOMFY a HOME lze také ovládat smartphonem nebo centrálním domácím inteligentním systémem.
 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Maximální šířka: až 4000 mm
Maximální výška: až 3000 mm 
 

KOLEKCE LÁTEK

Vyberte si z naší kolekce látek, která nabízí to nejlepší na současném trhu a umožní Vám správně zvolit ideální látku pro Váš projekt.

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma