Jedinečný patent

Jedinečný patent

Naše technologie a vlastní vývoj přinesly významný světový patent. ZOOMTECH je látková roleta pro velké šířky s minimálním průměrem navíjecí hřídele.
Minimalismus

Minimalismus

Minimalistické provedení je základní předností látkových rolet. I při stínění velkých ploch se navíjená látka skryje do velmi malého prostoru a nebrání výhledu z okna.
Rozsáhlá kolekce látek

Rozsáhlá kolekce látek

Naše Master kolekce obsahuje více než 670 typů látek. Je rozdělena do 6 oddílů - Uni, Block, Screen, Natural, Transparent a Fusion.
Tvorba komfortní zóny

Tvorba komfortní zóny

Látkové rolety účinně přispívají k tvorbě tzv. komfortních zdravých zón, toho správného místa pro váš život.

Kvalitní látkové rolety

Věříme, že každý ocení vysokou kvalitu. Komponenty a látky pro výrobu zpracováváme výhradně pomocí nejmodernějších technologií. Výroba je automatizována na všech stupních. Tím zvyšujeme efektivitu.

Rolety jsou navrhovány, vyráběny a kontrolovány zkušeným personálem. Všechny systémy dále zdokonalujeme, aby další práce s nimi byla co nejjednodušší a přinesla vám maximální komfort a užitek.

Látkové rolety PURE


PURE je základní a nejpoužívanější řada našich látkových rolet. Symbolizuje jemné a čisté provedení. Čtyři typy mechanismů ve stejném designu umožňují vyrábět rolety do šířky 340 cm a výšky 380 cm. Díky tomuto velkému rozsahu je systém velmi univerzální.

Univerzálnost systému je zvýšena řadou PURE MP (rolety s montážním profilem), PURE BOX 68 a PURE BOX 86 (rolety PURE s boxem o velkosti 68 mm a 86 mm), PURE WING (roleta PURE určená k montáži přímo na okenní křídlo bez použití vrutů.).

ZOOMTECH

ZOOMTECH – roleta pro velké šířky. Unikátní patentované řešení kompenzuje průhyb navíjecí trubky a deformaci látky. Látková roleta ZOOMTECH vrací roletám jejich původní výhodu - minimalismus, schopnost umístit ji do velmi malého prostoru a současně zastínit velkou plochu.

ZOOMTECH na navíjecí trubce o průměru pouhých 47 mm si hravě poradí s okny o šířce 5 mZOOMTECH je také kompatibilní s designovou řadou INFINITY COLLECTION.

Látkové rolety SLIM

Systém SLIM pro látkové rolety na navíjecích hřídelích o průměru 41 mm a 55 mm. Vhodný pro projekty pro výšky nad standardních 380 cm. Roleta SLIM zvládne výšku 400 cm, nemusíte tedy volit robustnější systém.

Rolety SLIM jsou od určitého rozměru standardně vybaveny asistenčními pružinami pro snadné manuální ovládání, nebo je možné volit silnější převodovku pro lepší přenos síly. Volitelné konzoly s větším výsuvem umožní odsadit látku v případě překážky.

Látkové rolety GIANT

GIANT splňuje všechny požadavky funkčního systému pro stínění velmi vysokých oken, a to až do výšky 6 m. Tento obr je vyráběn ve čtyřech velikostech s maximálním průměrem navíjecí trubky 115 mm. Systém je konstruovaný pro velké zátěže. Mechanismus s kuličkovými ložisky zaručuje hladký chod. Motorické provedení je již v základní konfiguraci.

Podtrhněte individuální styl Vašeho interiéru.

Designová řada dřevěných bočnic kolekce INFINITY s moderní povrchovou úpravou zahrnuje varianty WOOD, PAINT, CHAPLIN, METALLIC A BLACKSMITH. Vyberte si z množství barevných variant to nejlepší.

Řada INFINITY je kompatibilní se systémy PURE, HYBRID A ZOOMTECH.

Více o Infinity collectiON

Ovládání látkových rolet

Látkové rolety řady lze kromě manuálního ovládání motorizovat elektrickými bateriovými nebo 230V motory ve dvou základních řadách. HOME – ekonomická řada motorů, SOMFY - značkové motory s pětiletou zárukou.

Látkové rolety s motory SOMFY a HOME lze také ovládat smartphonem nebo centrálním domácím inteligentním systémem.

Technická specifikace

Maximální šířka: až 5000 mm (dle použitého průměru toče)
Maximální výška: až 6000 mm (dle použitého průměru toče, látky a způsobu ovládání)

Kolekce látek

Vyberte si z naší kolekce látek, která nabízí to nejlepší na současném trhu a umožní Vám správně zvolit ideální látku pro Váš projekt.

Katalogové listy

Prohlédněte si všechny varianty v našich katalogových listech

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma
[Error loading the WebPart 'Schema_orgOrganizationData' of type 'PuxContentSchemaOrgOrganizationData']