Látkové rolety

Rolety významně regulují průnik tepla, světla, ovlivňují akustiku v prostoru, svým designem navozují dobrou náladu, pozitivní emoce a tím významně pomáhají vytvářet zdravou komfortní zónu.
Jedinečný patent

Jedinečný patent

Naše technologie a vlastní vývoj přinesly významný světový patent. ZOOMTECH je látková roleta pro velké šířky s minimálním průměrem navíjecí hřídele.
Minimalismus

Minimalismus

Minimalistické provedení je základní předností látkových rolet. I při stínění velkých ploch se navíjená látka skryje do velmi malého prostoru a nebrání výhledu z okna.
Rozsáhlá kolekce látek

Rozsáhlá kolekce látek

Naše Master kolekce obsahuje více než 670 typů látek. Je rozdělena do 6 oddílů - Uni, Block, Screen, Natural, Transparent a Fushion.
Tvorba komfortní zóny

Tvorba komfortní zóny

Látkové rolety účinně přispívají k tvorbě tzv. komfortních zdravých zón, toho správného místa pro váš život.

Kvalitní látkové rolety

Věříme, že každý ocení vysokou kvalitu. Komponenty a látky pro výrobu zpracováváme výhradně pomocí nejmodernějších technologií. Výroba je automatizována na všech stupních. Tím zvyšujeme efektivitu.

Rolety jsou navrhovány, vyráběny a kontrolovány zkušeným personálem. Všechny systémy dále zdokonalujeme, aby další práce s nimi byla co nejjednodušší a přinesla vám maximální komfort a užitek.

Látkové rolety PURE


PURE je základní a nejpoužívanější řada našich látkových rolet. Symbolizuje jemné a čisté provedení. Čtyři typy mechanismů ve stejném designu umožňují vyrábět rolety do šířky 340 cm a výšky 380 cm. Díky tomuto velkému rozsahu je systém velmi univerzální.

Univerzálnost systému je zvýšena řadou PURE MP (rolety s montážním profilem), PURE BOX 68 a PURE BOX 86 (rolety PURE s boxem o velkosti 68 mm a 86 mm), PURE WING (roleta PURE určená k montáži přímo na okenní křídlo bez použití vrutů.).

ZOOMTECH

ZOOMTECH – roleta pro velké šířky. Unikátní patentované řešení kompenzuje průhyb navíjecí trubky a deformaci látky. Látková roleta ZOOMTECH vrací roletám jejich původní výhodu - minimalismus, schopnost umístit ji do velmi malého prostoru a současně zastínit velkou plochu.

ZOOMTECH na navíjecí trubce o průměru pouhých 47 mm si hravě poradí s okny o šířce 5 mZOOMTECH je také kompatibilní s designovou řadou INFINITY COLLECTION.

Více na https://www.zoomtech.eu

Látkové rolety HYBRID

HYBRID kombinuje dva typy ovládání. Motor rolety využívá dostupné D monočlánky a díky unikátní patentované technologii vydrží až 3 roky bez výměny baterií. Motor navíc umožňuje ovládat roletu rukou, tahem za spodní profil. Snadná montáž, velká stínící plocha a výdrž baterií má velké univerzální využití. HYBRID je také kompatibilní s designovou řadou INFINITY COLLECTION.

Látkové rolety GIANT

GIANT splňuje všechny požadavky funkčního systému pro stínění velmi vysokých oken, a to až do výšky 6 m. Tento obr je vyráběn ve čtyřech velikostech s maximálním průměrem navíjecí trubky 115 mm. Systém je konstruovaný pro velké zátěže. Mechanismus s kuličkovými ložisky zaručuje hladký chod. Motorické provedení je již v základní konfiguraci.

Podtrhněte individuální styl Vašeho interiéru.

Designová řada dřevěných bočnic kolekce INFINITY s moderní povrchovou úpravou zahrnuje varianty WOOD, PAINT, CHAPLIN, METALLIC A BLACKSMITH. Vyberte si z množství barevných variant to nejlepší.

Řada INFINITY je kompatibilní se systémy PURE, HYBRID A ZOOMTECH.

Více o Infinity collectiON

Ovládání látkových rolet

Látkové rolety řady lze kromě manuálního ovládání motorizovat elektrickými bateriovými nebo 230V motory ve dvou základních řadách. HOME – ekonomická řada motorů, SOMFY - značkové motory s pětiletou zárukou.

Látkové rolety s motory SOMFY a HOME lze také ovládat smartphonem nebo centrálním domácím inteligentním systémem.

Technická specifikace

Maximální šířka: až 5000 mm (dle použitého průměru toče)
Maximální výška: až 6000 mm (dle použitého průměru toče, látky a způsobu ovládání)

Kolekce látek

Vyberte si z naší kolekce látek, která nabízí to nejlepší na současném trhu a umožní Vám správně zvolit ideální látku pro Váš projekt.

Katalogové listy

Prohlédněte si všechny varianty v našich katalogových listech

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma