Látkové rolety

Látkové rolety od BEMATECH šité na míru pro váš domov představují kombinaci tradice, designu a profesionální kvality.

Jedinečný patent

Jedinečný patent

Naše technologie a vlastní vývoj přinesly významný světový patent. ZOOMTECH je látková roleta pro velké šířky s minimálním průměrem navíjecí hřídele.
Minimalismus

Minimalismus

Minimalistické provedení je základní předností látkových rolet. I při stínění velkých ploch se navíjená látka skryje do velmi malého prostoru a nebrání výhledu z okna.
Rozsáhlá kolekce látek

Rozsáhlá kolekce látek

Naše Master kolekce obsahuje více než 670 typů látek. Je rozdělena do 6 oddílů - Uni, Block, Screen, Natural, Transparent a Fusion.
Tvorba komfortní zóny

Tvorba komfortní zóny

Látkové rolety účinně přispívají k tvorbě tzv. komfortních zdravých zón, toho správného místa pro váš život.

O našich roletách 

Látkové rolety jsou nedílnou součástí interiérů a dlouholetou stálicí v oblasti stínění. Jejich správný výběr hraje velkou roli nejen v propustnosti tepla, světla a v energetických výpočtech, ale v neposlední řadě tvoří nepřehlédnutelný doplněk interiéru. S tím se pojí i rostoucí požadavky architektů a developerů na design, kvalitu, přizpůsobení architektonickým záměrům a mnohdy i multifunkční využití. V Bematechu proto neustále sledujeme trendy, zaměřujeme se na detaily a díky vlastnímu výzkumu a vývoji stále zdokonalujeme naše systémy tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Díky rozsáhlým možnostem dokážeme poskytnout řešení pro jakýkoliv projekt a společně vybrat tu nejvhodnější variantu. Ať už jste zastáncem minimalistického řešení, potřebujete zastínit velkoformátová okna nebo sháníte rolety se speciální povrchovou úpravou, které lze ovládat přes chytrou domácnost, následující výběr vám jistě nastíní řešení.   

Látkové rolety

Rolety PURE 

Základní řadou našich látkových rolet jsou rolety PURE, které se vyznačují svými jemnými, čistými liniemi a univerzálním systémem. Díky třem typům mechanismů s průměry navíjecí hřídele 32 mm, 40 mm a 47 mm a možným spojením s patentovanou technologií ZOOMTECH®, lze tuto řadu využít téměř pro většinu projektů.


Rolety SLIM

Pro náročnější zákazníky a projekty s výškami až 5 m jsou vhodné subtilní látkové rolety SLIM s navíjecí hřídelí o průměru 41 mm a 55 mm. U těchto rolet vyráběných v souladu s nejnovějšími trendy není nutné volit robustnější systém a dělat tak jakékoliv kompromisy v designu. Rolety jsou od určitého rozměru standardně vybaveny asistenčními pružinami pro snadné manuální ovládání a stejně tak je možné volit silnější převodovku pro lepší přenos síly. Volitelné konzoly s větším výsuvem zase umožní odsadit látku v případě překážky a zajistí tak uživatelský komfort.

Rolety GIANT

V případě, že potřebujete zastínit velmi vysoká okna, jsou pro vás ideální volbou rolety GIANT, které splňují všechny požadavky funkčního systému pro tento typ zastínění, a to až do výšky 6 m s maximálním průměrem navíjecí hřídele 78 mm. Systém je konstruovaný na velké zátěže a mechanismus s kuličkovými ložisky zaručuje hladký chod. Ten spolu s uživatelským komfortem podporuje i motorické provedení, které je již součástí základní konfigurace. Pro zachování čistého, ničím nenarušeného designu, byly pro systém GIANT navrženy a vyrobeny kazety na míru uzpůsobené potřebám velkých systémů.

Rolety s technologií ZOOMTECH®

Pro ty nejnáročnější uživatele je vhodné patentované řešení ZOOMTECH® spojující maximální funkčnost s minimalistickým designem. ZOOMTECH® představuje patentované řešení pro látkové rolety eliminující prohýbání navíjecí hřídele ve velkých šířích, díky kterému mohou látkové rolety dosahovat šířky až 5 m, s navíjecí hřídelí o průměru 5 cm místo běžných 15 cm, a to bez jakéhokoliv průhybu trubky či deformace látky. Tyto velkoformátové rolety lze díky elegantnímu a minimalistickému provedení zakomponovat do každého interiéru, aniž by narušovaly jeho architektonický záměr. Rolety ZOOMTECH® jsou dostupné v maximálních rozměrech 5 x 3 m pro hřídel průměru 5 cm a 7 x 3 m pro hřídel průměru 7,5 cm. I u těchto rolet je možné zvolit luxus motorického ovládání, které lze regulovat pomocí chytrého telefonu či tabletu a napojit tak stínění na chytrou domácnost.

Látkové rolety ZOOMTECH


Věříme, že každý ocení vysokou kvalitu. Komponenty a látky pro výrobu zpracováváme výhradně pomocí nejmodernějších technologií. Výroba je automatizována na všech stupních. Tím zvyšujeme efektivitu. Rolety jsou navrhovány, vyráběny a kontrolovány zkušeným personálem. Všechny systémy dále zdokonalujeme, aby další práce s nimi byla co nejjednodušší a přinesla vám maximální komfort a užitek.


 

Typy ovládání rolet

Řetízek
Řetízek
Elektrický motor
Elektrický motor
Bateriový motor
Bateriový motor
Klika
Klika

Ovládání látkových rolet

Látkové rolety řady lze kromě manuálního ovládání motorizovat elektrickými bateriovými nebo 230V motory ve dvou základních řadách. HOME – ekonomická řada motorů, SOMFY - značkové motory s pětiletou zárukou. Látkové rolety s motory SOMFY a HOME lze také ovládat smartphonem nebo centrálním domácím inteligentním systémem.

Více o ovládání rolet

 

Kolekce látek

Podívejte se na přehled našich kolekcí látek pro interiérové stínění, kde jsou zde zastoupeny látky všech typů, vzorů a barev - od nadčasových, zemitých a elegantních uni odstínů evokujících klid a propojení s přírodou, po rozmanité vzory a barvy. V případě zájmu se neváhejte ozvat našim specialistům, kteří vám rádi pomohou s výběrem.  


Více o kolekcích látek

Podtrhněte individuální styl vašeho interiéru

Designová řada dřevěných bočnic kolekce INFINITY s moderní povrchovou úpravou zahrnuje varianty WOOD, PAINT, CHAPLIN, METALLIC A BLACKSMITH. Vyberte si z množství barevných variant to nejlepší.Více o Infinity collectiON

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma