Římské rolety

Římské rolety nejen do obývacího pokoje

Římské rolety jsou vhodné pro moderní i klasické interiéry. Běžně jsou využívány nejen jako stínicí, ale také jako dekorativní prvek. Pozornost je věnována především výběru a způsobu zpracování látky. V současné době máme technologicky nejvyspělejší výrobu v ČR. Švy jsou šity neviditelnými stehy, což podtrhuje dokonalé zpracování celého výrobku.

 • Design
 • Snadná údržba
 • Moderní technologie zpracování

Katalog lamel a látek
Lamely a látky

Spustit fotogalerii

Ovládání římských rolet

Římské rolety je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Manuální ovládání s řetízkovým systémem lze využít i u rolet velkých rozměrů.

Rozsáhlá kolekce látek

Současná kolekce látek Bematech, doplněná o kolekci Inside a Casamia Colori, je nejrozsáhlejší kolekcí na českém a slovenském trhu. Pomocí konfigurátoru je možné zvolit si vzor i barevnou kombinaci, kterou do nejmenších detailů přizpůsobíte vašemu interiéru. Ať už tedy vybíráte římské rolety do kuchyně v Provence stylu nebo například moderní rolety do obývacího pokoje, najdete u nás to pravé. Vyzkoušejte zde…
 
Dle vašeho požadavku na stupeň zastínění můžete vybírat z pestré škály materiálů, ze kterých vytvoříme transparentní nebo naopak neprůhlednou roletu, poskytující úplné zatemnění. Nově nabízíme pro římské rolety i nehořlavé látky. Na vyžádání předložíme příslušné certifikáty.

Snadná údržba rolet

Výhodou je velmi jednoduchá údržba římských záclonových rolet. Látka je k profilu přichycena suchým zipem. Lze ji tedy jednoduše sejmout a vyprat, případně vyměnit za novou s odlišným designem. Nabízíme látky s vysokou barevnou a tvarovou stálostí.

Popis římské rolety

Typické pro římské rolety jsou horizontální sklady. Sklolaminátové výztuže rozdělují plochu na stejně široké horizontální pruhy. Lamináty jsou vloženy do tunýlku, který vznikne sešitím látky na přední nebo zadní straně rolety. Pro dosažení co nejmenšího narušení vzoru u látek s potiskem, doporučujeme tunýlky z přední strany.
Složená látka zůstává v horní části rolety. Aby římská roleta neomezovala funkčnost oken, je nutné mít dostatečný prostor pro její montáž. Výšku paketu je možné ovlivnit výběrem vhodného způsobu provedení. Při umístění několika rolet vedle sebe působí sestava jako kompaktní celek pomocí sladění laminátových výztuh.
 
U římských rolet je často využívána možnost jejich podšívání.

Moderní výrobní technologie

Při výrobním postupu využíváme nejmodernější technologie, které, mimo jiné, umožňují řezání látky laserem ve svislé poloze nebo (díky plné automatizaci) šití 100% rovných tunýlků. Vysokou kvalitu zpracování a funkčnosti garantujeme i pro extrémně velké rozměry. Římské rolety je možné použít až do šířky 4200mm a výšky 5900mm.

Římské rolety do střešních oken

Při dodržení stanovených technických parametrů je možné zastínit římskou roletou i střešní okna nebo upravit systém pro šikmé provedení.

Deset důvodů proč římské rolety Bematech

 1. Přesné řezání látky pomocí laseru při zavěšení látky ve svislé poloze

 2. Profesionální zpracování, neviditelné švy

 3. Plná automatizace šití tunýlků pro laminátové výztuže

 4. Ochrana lícové strany látky před vyblednutím barev od slunce

 5. Dokonale jednoduchý způsob uchycení látky k profilu pomocí suchého zipu a navíječů se systémem easy lock

 6. Naprosté vypnutí látky pomocí laminátových výztuží

 7. Široká barevná škála navíjecích šňůr

 8. Různé barevné provedení řetízků

 9. Transparentní kroužky pro průchod šňůrek vyrobené z kvalitního materiálu

 10. Snadná montáž

Vhodné kombinace s ostatními prvky

Římské rolety doplněné závěsy tvoří velmi zajímavý celek. Při vhodné kombinaci vzorů a materiálů vytvoříte prvek, který bude dominovat vašemu interiéru.

Ceník římských rolet

Cena výrobku je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů. Cenu vám na vyžádání rádi sdělíme. Pro základní představu si můžete prohlédnout vzorové kalkulace s cenami římských rolet.

Technická specifikace

Max. šířka: až 4200mm (dle použitého systému a způsobu ovládání)
Max. výška: až 5900mm (dle použitého systému a způsobu ovládání)

Díky dlouholetému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínicí techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Římské rolety: Vzorové kalkulace a ceny
Římské rolety: Vzorové kalkulace a ceny

Uvažujete-li o pořízení římských rolet jako efektivního stínicího a současně i estetického prvku interiéru, jistě vás zajímají možnosti produktu a logicky i jeho cena. Konkrétní informace o roletách najdete na webových stránkách značky Bematech, tvorbou cen římských rolet se zabývá tento článek.

Číst celé >
Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma