Římské rolety

Jsou vhodné pro klasické i moderní interiéry. Římské rolety jsou využívány jako stínící, ale také jako dekorativní prvek.

2 základní typy šití

2 základní typy šití

V látkách jsou všity laminátové výztuže, viditelné buď zezadu nebo z přední části.
Motorizace

Motorizace

Motorizace římských rolet je v moderních stavbách a interiérech samozřejmostí. Napojení na domácí inteligentní systémy je maximálně pohodlné pro uživatele.
Různé typy podšívek

Různé typy podšívek

Podšívání základního designového materiálu zaručuje ochranu vlastní látky a také výrazně omezuje průnik světla.
Speciální kolekce látek

Speciální kolekce látek

Látky pro římské rolety musí mít minimální srážlivost a velkou šířku. Naše kolekce byla sestavena podle těchto požadavků.

Římské rolety nejen
do obývacího pokoje

 

Jsou využívány jako stínicí a dekorativní prvek pro klasické i moderní interiéry. Římské rolety jsou typické svými horizontálními sklady. Sklolaminátové výztuže rozdělují plochu na stejně široké horizontální pruhy. V naší kolekci je více než 180 látek různých odstínů a struktur, speciálně vybraných pro výrobu římských rolet. Vyrábí se na speciálním automatu, který zaručuje 100% rovnost šití tunýlků pro laminátové výztuže. Boční lemy jsou standardně šity tzv. skrytým stehem. Moderní profily umožňují zvolit manuální, motorické nebo bateriové ovládání.
 

Římské rolety

ŘÍMSKÁ ROLETA MEDIUM


Standardní systém pro římské rolety pro menší a střední plochy do 3 m šířky a 3,2 m výšky. Většinou se ovládají manuální řetízkem, ale rolety je možné nově ovládat i bateriovým motorem.

 

ŘÍMSKÁ ROLETA LARGE


Systém pro římské rolety, který zvládne zastínit plochu až 24 m2Maximální šířka je 4,2 m a maximální výška až 5,9 m. Lze ji ovládat manuálně nebo motoricky.

 


TYPY TUNÝLKŮ U ŘÍMSKÝCH ROLET 

OVLÁDÁNÍ ŘÍMSKÝCH ROLET

Římské rolety je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Manuální ovládání s řetízkovým systémem lze využít i u rolet velkých rozměrů.

SNADNÁ ÚDRŽBA ROLET

Výhodou je velmi jednoduchá údržba římských záclonových rolet. Látka je k profilu přichycena suchým zipem. Lze ji tedy jednoduše sejmout a vyprat, případně vyměnit za novou s odlišným designem. Nabízíme látky s vysokou barevnou a tvarovou stálostí.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Max. šířka: až 4200 mm (dle použitého systému a způsobu ovládání)
Max. výška: až 5900 mm (dle použitého systému a způsobu ovládání)

KOLEKCE LÁTEK

Vyberte si z naší kolekce látek, která zahrnuje kompletní škálu odstínů a struktur a současně je decentní a nadčasová.

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma