Rolety do střešních oken

Zastínění podkroví

V dnešní době jsou pro bydlení velmi často využívané podkrovní prostory, které přináší netradiční sešikmené plochy. Jaké jsou však možnosti jejich zastínění?
 
Možnosti pro zastínění šikmých ploch a střešních oken jsou omezené a to především z důvodu zajištění dokonalého vypnutí látky. Právě interiérové rolety do střešních oken nabízí vhodné řešení.

  • Zamezení průniku tepla do interiéru
  • Vysoká regulace prostupu světla do místnosti
  • Vhodné do všech typů střešních oken

Katalog lamel a látek
Lamely a látky

Ovládání rolet do střešních oken

Pružinové rolety jsou ovládány tahem za látku. Při instalaci rolet na hůře dostupných místech nabízíme teleskopickou ovládací tyč.

Popis rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken jsou variací pružinových rolet. Pro bezchybnou funkčnost rolety je nutné zabránit prověšení látky a její plynulé navíjení. To zajišťuje pružina zasunutá do hliníkové toče, na kterou je látka navíjena. Na rozdíl od standardních pružinových rolet je u modifikace pro střešní okna pružina bez aretace. Díky tomu je tkanina ve stálém tahu a nepronáší se ani v šikmé poloze.
 
Společnost Bematech nabízí rolety pro střešní okna ve dvou výrobních řadách – řada EXCLUSIVE a řada ECONOMY.

Řada EXCLUSIVE nabízí systémově profesionální řešení. Roleta se skládá z kazety a bočních vodicích lišt vyrobených z hliníku. Lišty zabraňují prostupu světla mezi oknem a látkou rolety. Při použití blackoutové látky dosáhneme téměř 100% zatemnění. Při ovládání rolety je možné látku zastavit v jakékoliv poloze, což umožňuje vysokou regulaci pronikání světla do místnosti. Systém je běžně dodáván ve stříbrné nebo bílé barvě.

Rolety řady ECONOMY jsou obměnou standardních pružinových rolet. Roleta je uchycena pomocí kovových konzol. Látku rolety je možné stáhnout do tří poloh definovaných upevňovacími háčky umístěnými na obou stranách okna. Výhodou tohoto systému je především jeho jednoduchost.

Výběr vhodné látky

Aktuální kolekce látek tvoří širokou barevnou škálu především jednobarevných materiálů. Pro vnitřní rolety do střešních oken je možné vybírat látky s různým stupněm zastínění – od látek poloprůsvitných po zcela zatemňující. V kolekci jsou nyní zařazeny i látky, které tlumí nežádoucí hluk okolí, nehořlavé látky nebo látky s teflonem určené do vlhkého prostředí. Na vyžádání předložíme příslušné certifikáty.

Snadná údržba rolet

Drobných mechanických nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání.

Ceník rolet do střešních oken

Rolety do střešních oken jsou cenově dostupné pro každého. Cena výrobku je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů. Cenu vám na vyžádání rádi sdělíme.

Technická specifikace

Maximální šířka: až 1200mm
Maximální výška: až 1400mm
 
Díky dlouholetému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínicí techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma