Schopnost regulace světla

Schopnost regulace světla

TWINTEX je roleta pro ty, kteří chtějí látkové stínění a zároveň užívat výhod regulace příchozího světla podobně jako u horizontálních žaluzií.
Sladění jednotlivých prvků

Sladění jednotlivých prvků

TWINTEX je v již v základním provedení vybaven designovými prvky z nerezových materiálů.
Transparentní i zastiňující

Transparentní i zastiňující

Díky speciálním látkám s dvojí hustotou tkaní můžete měnit množství příchozí světelné energie.
Zajímavý design

Zajímavý design

TWINTEX svým zajímavým designem oslovuje většinu zákazníků, kteří uvažují o látkovém stínění.

Roleta, žaluzie a záclona v jednom

Roleta s látkou, na které se střídají transparentní a stínící pruhy. Tzv. roleta den a noc umožňuje regulaci příchozího světla a chrání vaše soukromí. Nejlépe funguje do šířky 220 cm a výšky 300 cm. Pokud TWINTEX doplníme o luxusní řadu bočnic INFINITY COLLECTION, jedná se o designově velmi zajímavý produkt.

Díky tomu, že ve společnosti Bematech vyrábíme všechny rolety na míru zákazníkovi a jeho interiéru, můžete s pomocí rolet Twintex docílit i zastínění velkých oken a atypických ploch. V tomto případě Vám rolety seřadíme do jedné kazety, čímž bude stínění působit jednotně.

Twintex box 68

Hliníková kazeta pro roletu Twintex ve velikosti 74x70 mm. Kazeta je vyrobena z kvalitního hliníku a její design navržen tak, aby podtrhl a zvýraznil látku rolety. Kazety jsou dostatečně pevné a vynikají jednoduchou montáží pomocí klipů.

Nabízíme je standardně v bílé nebo šedé barvě. Můžete si však vybrat jakoukoliv barvu RAL nebo NCS, do které box za příplatek nalakujeme. Barevný box může vhodně sjednotit Váš design interiéru, nebo naopak zvýraznit barvu zvolené látky.

Twintex Box 86

Série kazet ve dvou tvarových provedeních, ve velikostech 93x86 mm. Při jejich vývoji jsme dbali hlavně na to, aby splynuly se vzhledem interiéru a zvýraznily vybranou látku. Hliníkové boxy jsou pevné a jejich předností je jednoduchá montáž.

Nabízíme je standardně v bílé nebo šedé barvě, za příplatek si však můžete vybrat jakoukoliv barvu RAL nebo NCS, do které box nalakujeme.

Podtrhněte individuální styl Vašeho interiéru.

Designová řada dřevěných bočnic kolekce INFINITY s moderní povrchovou úpravou zahrnuje varianty WOOD, PAINT, CHAPLIN, METALLIC A BLACKSMITH. Vyberte si z množství barevných variant to nejlepší.

Řada INFINITY je kompatibilní se systémy PURE, HYBRID A ZOOMTECH.

Více o Infinity collectiON

Snadné ovládání

TWINTEX stejně jako ostatní látkové rolety lze kromě manuálního ovládání motorizovat elektrickými bateriovými nebo 230V motory ve dvou základních řadách. HOME – ekonomická řada motorů, SOMFY-značkové motory s pětiletou zárukou.

TWINTEX s motory SOMFY a HOME lze také ovládat smartphonem nebo centrálním domácím inteligentním systémem.

Technická specifikace

Max. šířka: až 2200 mm
Max. výška: až 3000 mm

Kolekce látek

Vyberte si z naší kolekce látek, která nabízí to nejlepší na současném trhu a umožní Vám správně zvolit ideální látku pro Váš projekt.

Katalogové listy

Prohlédněte si všechny varianty v našich katalogových listech

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma
[Error loading the WebPart 'Schema_orgOrganizationData' of type 'PuxContentSchemaOrgOrganizationData']