Rolety den a noc Twintex: V čem spočívá jejich princip?

Stručně řečeno ve zcela plynulé a volitelné regulaci propouštění světla do interiéru. Okenní rolety den a noc najdete v nabídce společnosti Bematech pod produktovým označením Twintex. Oba tyto pojmy svým způsobem vystihují podstatu tohoto stínicího prvku. 

Roleta, žaluzie a záclona v jednom

Celé tajemství okenních rolet den a noc spočívá v tom, že vypadají a fungují jako vnitřní rolety, přitom regulaci světla zajišťují překrýváním pruhů jako žaluzie. Použitá textilie je totiž tkaná do střídajících se průsvitných a neprůsvitných pruhů, které dokážou zajistit světlo, stín i zatemnění. Látky v kolekci společnosti Bematech se liší šířkou pruhů a strukturou látky propouštějící světlo, která může být hrubší nebo jemnější jako záclona. Roleta den a noc je složena ze dvou částí, které vzájemným překrýváním pruhů propouští do interiéru denní světlo nebo mu naopak brání v průniku dovnitř (žebra).

Roletou Twintex zastíníte velké okno i atypickou plochu

Ve společnosti Bematech se vyrábí všechny látkové rolety na míru zákazníkovi a jeho interiéru. Z důvodu správného fungování rolet den a noc Twintex nelze látku zavěsit v jiném směru než podle horizontálních pruhů. Okenní rolety den a noc rovněž nelze nastavovat, proto je jejich rozměr omezený šířkou látky na roli. Při požadavku zastínit velké okno, balkon či jinak atypickou plochu lze seřadit rolety vedle sebe do jedné kazety. Stínění působí jednotně a při stejné délce rolet je možné na požádání při výrobě zařídit, aby byly pruhy jednotlivých dílů sesazené k sobě.

Jedno ovládání pro více rolet Twintex? Žádný problém

Říká se tomu sdružení rolet a znamená to, že jedním řetízkem nebo motorem stahujete a vytahujete až tři rolety vedle sebe najednou. Sdružený mechanismus vám tak zajistí pohodlnější ovládání stínění na velkých oknech a jiných plochách. Takto nainstalované rolety den a noc na okna mají mezi sebou vždy mezeru 25mm. Milovníky krásných věcí bude také zajímat, že rolety Twintex je možné instalovat i na designové konzoly Infinity, které ze stínícího prvku vytvoří doplněk interiéru.

Rolety z Velké Bíteše může mít každý

V případě, že vás minimalistický vzhled a jednoduché ovládání rolet Twintex zaujaly, napište si o konkrétní kalkulaci pro vaše okna a dveře přímo k nám do společnosti Bematech. Poradíme vám, kde koupit rolety den a noc na míru a spočítáme vám přesnou cenu, kterou stanovíme na základě uvedených parametrů, vybraného systému ovládání a komponentů. Samotný prodej a montáž rolet už zajistí vybraný regionální prodejce. Dodejte svým oknům moderní vzhled pomocí rolet Twintex.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma