Interiérové rolety

Interiérové rolety od BEMATECH šité na míru pro váš domov přestavují kombinaci tradice, designu a profesionální kvality.

Design a soukromí

Design a soukromí

Interiérové rolety svým designem a různou velikostí formují váš životní prostor. 
Omezení hluku v místnosti

Omezení hluku v místnosti

Výběrem vhodného druhu látky docílíme efektivního snížení hluku z vnějšího prostředí.
Omezení prostupu tepla

Omezení prostupu tepla

U světlých odstínů látek se teplo neakumuluje v látce a nevyzařuje do místnosti.
Regulace světelného záření

Regulace světelného záření

Interiérové rolety účinně regulují příchozí světlo. U screenových materiálů je tato regulace ještě účinnější.

INTERIÉROVÉ ROLETY
PRO KAŽDÝ PROSTOR


 

Interiérové rolety hrají klíčovou roli v regulaci světla a tepla, zlepšují akustiku místnosti a díky svému designu tvoří krásný doplněk interiéru. Naše rolety nejenže dotvářejí krásu vašich interiérů, ale také významně přispívají k vytváření zdravého a komfortního prostředí, kde můžete naplno rozvíjet vaše každodenní aktivity.


Při výrobě klade BEMATECH důraz na vysokou kvalitu a inovace. Komponenty a látky pro naše interiérové rolety jsou zpracovávány pomocí nejmodernějších technologií. Díky automatizaci výrobních procesů dosahujeme maximální efektivity, což nám umožňuje garantovat vynikající kvalitu a dlouhou životnost našich produktů. Navíc, díky pečlivé práci našeho zkušeného personálu prochází od návrhu po výrobu každý detail a technické řešení důkladnou kontrolou.


Naším cílem je neustále inovovat a přizpůsobovat naše produkty vašim potřebám a přáním, aby každá roleta přinášela do vašeho domova maximální komfort a spokojenost. Prohlédněte si naši rozmanitou kolekci a najděte interiérové rolety, které ideálně doplní váš prostor.

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma