Stropní stínění

Stropní stínění

Systémy určené ke stínění verand, zimních zahrad, světlíků či velkých střešních oken. Stropní stínění jsou zaměřené na regulaci přicházejícího světla a tepla. Variabilní možnost montáže pod úhly 0° až ­180°.

Stínění velkých ploch

Stínění velkých ploch

Systémy jsou určeny hlavně na stínění velkých ploch. Použitá technologie a látky speciálně určené k těmto systémům zaručují profesionální řešení.
Univerzálnost

Univerzálnost

Univerzálnost je hlavní výhodou našich systémů. Díky různé technologii dopínání látky je lze instalovat v jakémkoliv sklonu.
Vodorovné i nakloněné plochy

Vodorovné i nakloněné plochy

Nejčastější využití je u stínění stropních vodorovných světlíků nebo šikmých ploch střech zimních zahrad.
Vysoká variabilita

Vysoká variabilita

Stínění stropních světlíků, ateliérových oken, střech zimních zahrad je vždy velkou výzvou. Vysoká variabilita našich stropních systému umožňuje zastínit i atypická provedení těchto prvků.
X-SKY, zipový systém. Zvládne stínit do šíře 3 metrů a výšky 4 metrů. Ke stínění se používají screenové látky, které mají optimální technické vlastnosti pro omezení průniku světelné a tepelné energie. Podle velikosti stíněné plochy se používají 3 velikosti boxů. Plynové vzpěry umístěné v profilech vodících lišt umožňují účinné dopínání látky. Montáž X SKY 89 a X SKY 103 se provádí do ostění, X SKY 131 umožňuje montáž i na otvor. X SKY je možný pouze v motorickém provední.
 
SY­-SKY, systém se dvěma motory uloženými v protilehlých boxech. Díky svým technickým vlastnostem zastíní plochy až do úctyhodných 18 m². Možný i ve variantě zipu XSY SKY.  SY SKY i  XSY SKY  je možný pouze v motorickém provedení.
 
RR­-SKY univerzální systém pro stínění zimních zahrad nebo velkých ateliérových oken vycházející ze systému motorických římských rolet. Variabilita systému umožňuje také stínění atypických tvarů.

Ke stínění se používají látky z kolekce pro římské rolety nebo screenové materiály. RR-SKY lze ovládat manuálně rukou, řetízkem, klikou nebo motoricky. Systém ovládaný tajem ruky je možno zastavit v jakékoliv poloze. Umožňuje to patentovaná brzda spodního profilu.
 

Ovládání

Manuálně (řetízek, klika, tahem), motoricky

Technická specifikace

max. šířka 3000
max. výška 6200

Kolekce látek

Vyberte si z naší kolekce látek pro speciální systémy, které jsou odopní náročným podmínkám a splňují řadu specifických požadavků. Instalace jsou většinou na méně přístupných místech, proto je jejich výběr velmi důležitý.

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma

Katalogové listy

Prohlédněte si všechny varianty v našich katalogových listech
[Error loading the WebPart 'Schema_orgOrganizationData' of type 'PuxContentSchemaOrgOrganizationData']