Stropní stínění  

Systémy určené ke stínění verand, zimních zahrad, světlíků či velkých střešních oken. Stropní stínění je zaměřené na regulaci přicházejícího světla, tepla a nabízí variabilní možnost montáže pod úhly 0° až ­180°.

Stínění velkých ploch

Stínění velkých ploch

Systémy jsou určeny hlavně na stínění velkých ploch. Použitá technologie a látky speciálně určené k těmto systémům zaručují profesionální řešení.
Univerzálnost

Univerzálnost

Univerzálnost je hlavní výhodou našich systémů. Díky různé technologii dopínání látky je lze instalovat v jakémkoliv sklonu.
Vodorovné i nakloněné plochy

Vodorovné i nakloněné plochy

Nejčastější využití je u stínění stropních vodorovných světlíků nebo šikmých ploch střech zimních zahrad.
Vysoká variabilita

Vysoká variabilita

Stínění stropních světlíků, ateliérových oken, střech zimních zahrad je vždy velkou výzvou. Vysoká variabilita našich stropních systému umožňuje zastínit i atypická provedení těchto prvků.

VERANDA SYSTEM

 

Veranda představuje tři různé systémy s patentovanými prvky určené ke stínění verand, zimních zahrad, světlíků či velkých ateliérových nebo střešních oken, zaměřené na regulaci příchozího světla a tepla. Veranda systémy nabízí variabilní možnost montáže pod úhly 0°– 180°. X SKY zipový systém dokáže zastínit plochy do šířky 3 m a délky 4 m, SY SKY systém se dvěma motory uloženými v protilehlých boxech díky svým technickým vlastnostem zastíní plochy až do úctyhodných 18 m². Univerzální RR SKY systém pro stínění zimních zahrad nebo velkých ateliérových oken vychází ze systému motorických římských rolet a variabilita tohoto systému umožňuje i stínění atypických tvarů a ploch.

Veranda


VERANDOVÝ SYSTÉM RR- SKY

Látka s tunýlky je podvěšena pod vodicími lištami a shrnuje se obdobně jako římská roleta.


 VERANDOVÝ SYSTÉM X-SKY

Systém se spodní zátěžovou lištou pro použití do vodorovné i nakloněné polohy. VERANDOVÝ SYSTÉM SY-SKY

Dvoumotorový systém se synchronizovaným motorickým ovládáním pro použití do vodorovné i nakloněné polohy.


 

OVLÁDÁNÍ

Manuálně (řetízek, klika, tahem), motoricky
 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

max. šířka 3000
max. výška 6200
 

KOLEKCE LÁTEK 

Vyberte si z naší kolekce látek pro speciální systémy, které jsou odopní náročným podmínkám a splňují řadu specifických požadavků. Instalace jsou většinou na méně přístupných místech, proto je jejich výběr velmi důležitý.

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma