Dřevěné žaluzie

Přírodní, luxusní, unikátní

Dřevěné žaluzie jsou vyráběné z přírodního kvalitního materiálu, který do vašeho interiéru vnese teplo a útulno. 

  • Přírodní materiál
  • Luxusní vzhled
  • Možnost lakování do odstínů RAL a NCS

Katalog lamel a látek
Lamely a látky

Spustit fotogalerii

Ovládání dřevěných žaluzií

Dřevěné žaluzie je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Pro žaluzie větších rozměrů doporučujeme motorické ovládání.

Využití dřevěných žaluzií

Dřevěné žaluzie jsou vhodné do soukromých i komerčních prostor. Právě pro jejich jedinečný vzhled doporučujeme věnovat výběru vhodného místa jejich instalace zvýšenou pozornost. Současně je třeba mít na paměti fakt, že se jedná o přírodní materiál, který reaguje na vnější vlivy - vlhkost, zvýšenou teplotu prostředí nebo působení slunečního záření.

Materiál pro výrobu lamel

Lamely jsou vyráběny z kvalitního dřeva – africké vrby Abachi, která zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Dřevěný materiál dodá žaluziím přirozený i luxusní vzhled současně. V kolekci nabízíme více než 100 druhů lamel, různých barevných a povrchových úprav.

Nabídka lamel a jejich barevné provedení

Volbou vhodné povrchové úpravy může být zachována patrná přirozená struktura dřeva. Lamely lze také lakovat do různých barevných odstínů nebo obalit kůží.
 
Pokud si z naší kolekce barev nevyberete, lze lakovat do jakéhokoliv odstínu dle vzorníku RAL nebo NCS. Lakovány jsou všechny viditelné komponenty, včetně boků lamel.
 
Lamely pro horizontální žaluzie nabízíme v šířce 25, 35, 50 a 70mm. Lamely jsou vzájemně propojeny žebříčkem nebo páskou, kterou vždy ladíme k barvě žaluzie. V kolekci je celkem 25 odstínů. V případě vertikálních žaluzií je šířka lamel 89mm.

Výška paketu při vytažení žaluzie

Ve vytaženém stavu jsou dřevěné lamelové žaluzie shrnuty do paketu, který je umístěný pod horním profilem. Výška paketu se mění dle šířky použitých lamel a výšky žaluzie.

Ovládání dřevěných žaluzií

Dřevěné žaluzie je možné ovládat manuálně nebo motoricky. Pro žaluzie větších rozměrů doporučujeme motorické ovládání.

Ceník dřevěných žaluzií

Cena výrobku je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů. Cenu vám na vyžádání rádi sdělíme.

Tipy, zajímavosti, doporučení…

Lamely jsou vyráběny z přírodního materiálu. Působení vnějších vlivů, zejména vlhkosti, je možné částečně eliminovat speciální povrchovou úpravou. V současné době jsou také často dodávány dřevěné žaluzie s nehořlavým nátěrem.

Technická specifikace – horizontální dřevěné žaluzie

Max. šířka: až 3600mm
Max. výška: až 3500mm

Technická specifikace – vertikální dřevěné žaluzie

Max. šířka: až 3500mm
Max. výška: až 3000mm
 
Díky dlouholetému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínicí techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma