Látkové vertikální žaluzie

Univerzální vertikální stínění

Vertikální žaluzie jsou stále významným stínicím prvkem nejčastěji využívaným ve veřejných či komerčních prostorech. Pro svoji jednoduchost, funkčnost, univerzální použití a snadnou montáž si našly své místo i v našich domácnostech. Předností svislých žaluzií je jejich vysoká variabilita. Systém moderních vertikálních žaluzií se nejčastěji využívá pro zastínění velkých ploch, atypických oken, horizontálních nebo vertikálních oblouků.

  • Vysoká variabilita
  • Zastínění velkých ploch
  • Vhodné i pro nestandardní tvar okna
  • Možnost volby šířky lamel

Katalog lamel a látek
Lamely a látky

Spustit fotogalerii

Ovládání vertikálních žaluzií

Žaluzie je možné ovládat manuálně nebo motoricky. 

Rozsáhlá kolekce barev a materiálů

Výhodou vertikálních látkových žaluzií  je především široká kolekce barev a materiálů. Dle vašeho požadavku na stupeň zastínění můžete vybírat z pestré škály, od látek transparentních až po látky poskytující úplné zatemnění.

Šířka lamel

Standardní šířka lamel pro uvedený systém je 89 nebo 127mm.

Snadná údržba lamel

Drobných mechanických nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. Čištěním vertikálních žaluzií dosáhnete jejich delší životnosti.

Ceník vertikálních látkových žaluzií

Cena výrobku je vždy kalkulována individuálně, dle výběru systému, přesného provedení a použitých komponentů. Cenu vám na vyžádání rádi sdělíme.

Technická specifikace

Max. šířka: až 7000mm
Max. výška: až 4000mm
 
Díky dlouholetému vývoji a našim zkušenostem v oblasti stínicí techniky jsme schopni nabídnout vám řešení šité přímo na míru. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma