Závěsy a záclony

Tradice, funkčnost, elegance to jsou termíny typické pro jeden z nejstarších prvků stínící techniky. Závěsy a záclony se staly nedílnou součástí komerčních prostorů i našich domovů.
Manuální a motorické ovládání

Manuální a motorické ovládání

I když se většinou závěsy ovládají manuálně, motorizace je čím dál častější, zejména s příchodem moderních technologií ovládání a inteligentních domácích řídících systémů.
Moderní řasení

Moderní řasení

Různé typy řasení a provedení závěsů mají velmi moderní vzhled. Závěsy dnes prožívají renesanci a najdete je jak v domácnostech, tak v komerčních prostorech.
Šití bez vertikálních spojů

Šití bez vertikálních spojů

Látky v naší kolekci mají minimální šířku 2800 mm. Díky tomu není nutné u většiny zakázek šít vertikální spoje, které kazí jejich vzhled.
Šití ztraceným stehem

Šití ztraceným stehem

Všechny závěsy z dekoračních látek jsou šité technologií tzv. ztraceného stehu. Lícová strana není narušena stehem a závěs na stranách perfektně splývá.

Proč zvolit závěsy a záclony?

Důvodů pro použití záclon a závěsů v interiéru může být hned několik – zastínění, dekorace, tlumení hluku, rozdělení prostoru nebo částečná tepelná izolace.

Látky na závěsy a záclony se formátují ve vertikálním stavu a šijí se na jednoúčelových poloautomatických strojích vybavených nejmodernější technologií. Výsledkem je dokonalé strojové zpracování.

Vyrábíme několik druhů profilů, na kterých jsou zavěšeny závěsy a záclony.
KS, DS jsou profily ovládané ručně, tahem za látku závěsu. CKS je profil ovládaný šňůrou. FMS je motorický profil s funkcí TOUCH CONTROL (tahem za látku závěsu se zapne motorické ovládání). Profil FMS je vhodný pro zaomítací variantu, FMS PLUS pro instalaci do stropu.

Jakou zvolit výšku závěsu?

Námi doporučené výšky závěsů a záclon jsou 15 mm nad podlahu MINUS 15, o 10 mm více než je výška od podlahy ke stropu - PLUS 10 a o 30 mm více než je výška od podlahy ke stropu - PLUS 30.
 

Jaké jsou možnosti řasení?

Podle typu řasení (množství použité látky na 1bm závěsu) je rozdělujeme na D1 (na 1 bm metr závěsu je použito 1,8 bm látky) a D2 (na 1 bm metr závěsu je použito 2,4 bm látky). Velmi oblíbený je tzv. zvlněný sklad ve variantě řasení W60 (na 1 bm metr závěsu je použito 2,5 bm látky).
 

Exkluzivní varianta je typ D2LI20XC - závěs s dvojitým skladem, podšívkou, která je o 20 mm delší než vlastní dekorační látka závěsu. Spodní část podšívky může být odnímatelná pro snadnou údržbu závěsu.

Kolekce látek

Vyberte si z naší kolekce látek, která zahrnuje kompletní škálu odstínů a struktur a současně je decentní a nadčasová.

Zaujaly Vás naše produkty? Napište nám!

Díky Vaší nezávazné poptávce můžeme navrhout řešení přesně pro Váš byt, dům nebo kancelář. Zvolíme  nejvhodnějšího partnera pro zaměření a následnou instalaci ve Vašem regionu.
Mám zájem o nabídku zdarma

Katalogové listy

Prohlédněte si všechny varianty v našich katalogových listech
[Error loading the WebPart 'Schema_orgOrganizationData' of type 'PuxContentSchemaOrgOrganizationData']