Dekorační látky na závěsy

K šití závěsů v Bematechu využíváme vlastní kolekce látek na závěs, které naši designéři průběžně obměňují a aktualizují. Rozdělili jsme je do 8 přehledných katalogů, v nichž látky třídíme podle barevnosti a hustoty tkaní. Nabídku jsme rozšířili i o kolekce belgických látek Inside a Casamia Colori.  

Jak vybrat látku na závěs

Pokud uvažujete o šití závěsů na zakázku, měli byste nejprve změřit plochu, kterou chcete zastínit. Hned v druhém kroku je třeba vybrat z metráže látku na závěsy do ložnice. Online katalogy Bematech odpovídají katalogům, které mají k dispozici naši obchodní partneři na svých prodejnách. Před jejich návštěvou si na webu můžete snadno vytipovat dekorativní látku podle odstínu, materiálu (PES nebo PES s příměsí bavlny), gramáže a využití.  

Typy závěsových látek

Polovina katalogů je sestavená na základě hustoty tkaní, takže podle účelu můžete vybírat průhledné a průsvitné látky, podšívku nebo zatemňovací látku na závěs. V katalogu plně zatemňujících látek pak najdete přehled barevnosti blackoutových látek, které poskytují kompletní zastínění interiéru.

Šití z látek od zákazníků

V katalozích Bematech najdete široký výběr jednobarevných látek na závěsy do ložnice v celé řadě odstínů. Pokud se vám více líbí moderní vzory závěsových látek, není nic jednoduššího, než si od nás nechat ušít stínění z vaší látky. Vhodnost látky před zadáním do výroby posoudí přímo obchodník, se kterým budete jednat.

Máte zájem o naše produkty? Neváhejte se nám ozvat, zpracujeme Vám nabídku zdarma
Nabídka zdarma