Látkové rolety ZOOMTECH® pro velká okna

ZOOMTECH® je unikátní patentovaná technologie kompenzující prohýbání navíjecí hřídele a deformaci látky, díky čemuž mohou být rolety vyráběny v rozměrech až do 10 metrů, vhodné pro vnitřní i vnější použití.

Nulový V-efekt a deformace látky
Nulový V-efekt a deformace látky
ZOOMTECH® kompenzuje prohýbání navíjecí hřídele, zcela tím eliminuje tzv. "V" efekt a významně snižuje deformaci látky.
Až 10 m široké minimalistické rolety
Až 10 m široké minimalistické rolety
Díky unikátní technologii ZOOMTECH® mohou být rolety vyráběny v rozměrech až do 10 metrů, vhodné pro vnitřní i vnější použití.
Speciální kolekce látek ZOOMTECH®
Speciální kolekce látek ZOOMTECH®
Látky v exkluzivní kolekci ZOOMTECH®, vyznačující se elegancí a minimalismem, byly pečlivě vybírány a testovány pro velkoformátové rolety.
Vítěz R+T Innovation Award 2024
Vítěz R+T Innovation Award 2024
Patentovaná technologie ZOOMTECH® získala prestižní zlaté ocenění R+T Innovation Award 2024
Minimalistický design
Minimalistický design
Elegantní a minimalistický design velkoformátových rolet s technologií ZOOMTECH® se bezproblémově integruje do jakéhokoli interiéru.

LÁTKOVÉ ROLETY ZOOMTECH® PRO NEKONEČNĚ VELKÁ OKNA


Rolety jsou nejúčinnějším nástrojem pro rekuperaci sluneční energie a regulaci její intenzity, díky nimž lze dosáhnout optimálního komfortu a snížené spotřeby dalších zdrojů energie pro vytápění nebo chlazení. Látkové rolety ZOOMTECH® optimalizují akustické prostředí vašeho interiéru absorbováním nežádoucího hluku a snižují ztráty tepla. V kombinaci s patentovanou technologií ZOOMTECH® mohou být také designovým doplňkem vhodným i pro velkoformátová okna. 
 

ZOOMTECH® je patentované minimalistické řešení pro velkoformátové rolety vyvinuté tak, aby vyhovovalo rostoucím požadavkům architektů na velké skleněné plochy. Toto řešení kombinuje maximální funkčnost s minimalistickým designem. Za běžných okolností se trubka navíjecí hřídele u velkoformátových rolet vlivem gravitační síly prohýbá a následně dochází k deformaci látky. Díky unikátní technologii ZOOMTECH®, která kompenzuje prohýbání navíjecí hřídele a deformaci látky, mohou být rolety vyráběny v rozměrech až do 10 metrů, vhodné pro vnitřní i vnější použití.

 


VÍCE INFORMACÍ O ZOOMTECH®

LÁTKOVÉ ROLETY s technologií ZOOMTECH® 

 
= 3 m široká roleta na trubce o průměru méně než 3 cm s NULOVÝM PRŮHYBEM
 
= 5 m široká roleta na trubce o průměru méně než 5 cm s NULOVÝM PRŮHYBEM
 
= 7 m široká roleta na trubce o průměru méně než 7 cm s NULOVÝM PRŮHYBEM
 
= 9 m široká roleta na trubce o průměru méně než 9 cm s NULOVÝM PRŮHYBEM
 


Unikátní technologie ZOOMTECH® umožňuje výrobu rolet v šířkách, které by bez této inovace nebyly dosažitelné. Významně snižuje deformaci látky a zcela eliminuje "V" efekt. Technologie ZOOMTECH® zajišťuje, že si rolety zachovávají své původní výhody, což lze demonstrovat na obrázku níže s fotografiemi rolet bez použití technologie ZOOMTECH® a rolety s integrovanou technologií. 


ROZDÍL VIDITELNÝ NA PRVNÍ POHLED

zoomtech_3-rolety-rozdily.jpg


VÝHODY ZOOMTECH® 


Použití navíjecích hřídelí s tak malým průměrem obnovuje primární výhodu látkových rolet – možnost umístit je do kompaktních prostor bez narušení designu interiéru. Elegantní a minimalistický design velkoformátových rolet s technologií ZOOMTECH® se bezproblémově integruje do jakéhokoli interiéru.


Naše unikátní patentovaná technologie kompenzuje ohýbání navíjecí trubky způsobené gravitací a dalšími silami působícími na trubku. Díky tomu nedochází k takzvanému V-efektu, látka rolety není deformována a není poškozena navíjením na prohnutou trubku (takzvaný vaflový efekt).
  • Nulový průhyb navíjecí hřídele.
  • Malé rozměry navíjecích trubek i pro velmi široká okna.
  • Minimalistický design zajistí bezproblémovou integraci do jakéhokoliv interiéru. 
  • Není potřeba používat těžké technické látky.
  • Ovládání ZOOMTECH® - motorizované nebo manuální ovládání.

ZOOMTECH® REALIZACE & VÝROBA

Objevte budoucnost stínění s technologií, která v odvětví udává nové standardy designu a funkcionality.


 

ZAUJALY VÁS ROLETY S  TECHNOLOGIÍ ZOOMTECH®? 

 
Jste připraveni posunout vaše projekty na vyšší úroveň s technologií ZOOMTECH®? Udělejte první krok a spojte se s námi pro více informací o tom, jak můžete ZOOMTECH® využít pro váš projekt či zakomponovat technologii do vašeho produktového portfolia. 
 


 


 


REALIZOVANÉ PROJEKTY S TECHNOLOGIÍ ZOOMTECH®