Bematech

Firma Bematech patří k předním českým výrobcům stínicí techniky. Byla založena v roce 1994 a na trhu stínicí techniky působí od roku 2001.

Největší specialista na výrobu rolet na českém trhu

Stabilní pozice na trhu jsme dosáhli především díky více než 20 letům kvalitní péče a nepřetržitých inovačních procesů. Naše nabídka se skládá z vlastní výroby všech typů látkových rolet, římských rolet a závěsů, dřevěných, látkových a plastových žaluzií. 

Kvalita materiálu a zpracování na prvním místě

Škálu typů nabízené stínicí techniky značky Bematech uzavírají závěsy a japonské posuvné stěny, které se vyrábí z roletových látek, kolekce bytových textilií nebo i z materiálu přímo od zákazníka. V Bematechu nabízíme rozsáhlé kolekce látek a široké spektrum kreativního řešení. Našim cílem je dokonalá kombinace designu a funkčnosti.

Proč zvolit značku Bematech?

  • Originální kolekce látek
  • Vynikající technologie zpracování na moderních strojích
  • Široká produktová nabídka
  • Moderní trendy
  • Technická podpora při realizaci
  • Krátké dodací termíny

Stínicí technika podle vás

Hlavním záměrem je působit v oblasti dekorativní stínicí techniky, kde jednou pevně stojíme na poli technickém a druhou směle vykračujeme na pole dekorativní. Chceme být v oboru nejlepší a vždy vám poskytnout řešení, které bude přesně vyhovovat vašim požadavkům.

Jdeme stále vpřed

Pro vývoj produktů a návrh nových kolekcí látek neustále sledujeme světové trendy, které se prostřednictvím stínicí techniky Bematech snažíme uvádět nejen na český trh. Výrobky pravidelně exportujeme do Německa, Rakouska, Francie a Belgie, kde máme obchodní zastoupení.

Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Vyplňte kontaktní formulář
Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!
 
 
 

Obratem Vás bude kontaktovat naše centrála nebo regionální partner. Děkujeme!
 
 
Vložte bezpečnostní kód
 Security code
 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů